Warszawa

Powrót do Arendelle z magazynem "Kraina Lodu"

Powrót do Arendelle z magazynem "Kraina Lodu"

„Kraina Lodu” to jedna z najpopularniejszych animacji ostatnich lat. Opowieść o siostrzanej miłości zyskała wielkie grono fanów, którzy pomimo upływu czasu wciąż pamiętają o swych ukochanych bohaterkach. Teraz ich losy mogą śledzić także i w nowym magazynie „Kraina Lodu”.

 

 

Wzruszająca historia o zimowych przygodach Elsy i Anny, księżniczek w krainie Arendelle, podbiła serca dzieci (i dorosłych!) na całym świecie. Opowieść o siostrzanej miłości, która jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody, do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród młodych i starszych. To jedna z tych bajek, które zostają w pamięci widza na zawsze! Nic więc dziwnego, że tak wiele z fanów odważnych sióstr tęskni za swoimi ukochanymi bohaterkami i chętnie wybrałoby się w kolejną podróż do zimowego świata Arendelle…

 

 

Dzięki nowemu magazynowi od grupy Egmont marzenie to z łatwością może stać się rzeczywistością! Czasopismo „Kraina Lodu” z powrotem zabiera nas do królestwa Elsy i Anki. Na czytelników czekają znane już i uwielbiane postaci, takie jak uroczy bałwanek Olaf, przystojny Kristoff i zabawny Sven. Starzy bohaterowie będą na kartach pisma przeżywać jednak zupełnie nowe przygody! Każdy numer to świeże komiksy i kolejne wyzwania na drodze Anki, Elsy i ich wiernej grupy przyjaciół. 

 

 

W pierwszym noworocznym wydaniu „Krainy Lodu” poznamy historię „Zimowego Święta”, a także wybierzemy się na spektakl do „Teatrzyku z Arendelle”. Oprócz tego na czytelników czekają: gra z reniferami, plakat z przyjaciółmi dla przyjaciół oraz zimowe zadania z Anną i Elsą. Jak każdy numer, najnowsza odsłona magazynu obfituje również w zagadki, testy, zabawy, łamigłówki i kolorowanki, które pobudzają dziecięcą ciekawość i rozwijają kreatywność. Fanów bohaterskich sióstr z pewnością ucieszy też zimowy prezent-niespodzianka. Gotowi na powrót do Arendelle? Dajcie się porwać nowej odsłonie „Krainy Lodu”.

 

 

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć