Warszawa

Podróż do dziewczęcego świata barw z magazynem "L.O.L. Surprise"!

Podróż do dziewczęcego świata barw z magazynem "L.O.L. Surprise"!

Łamigłówki, zagadki, quizy i świat mody – to wszystko czeka Was w nowym magazynie „L.O.L Surprise”. Sprawdźcie, dlaczego ta opowieść o popularnej serii lalek to pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdej dziewczynki!

 

 

Laleczki z serii LOL Surprise szturmem podbijają serca dziewczynek na całym świecie. Razem z kolorowymi figurkami małe wielbicielki mody rozwijają swoją wyobraźnię, odkrywają tajemnice codzienności i poznają wartość przyjaźni. Sympatyczne postaci z LOL Surprise zabierają swoje fanki w podróż po krainie najnowszych trendów, barw i kreatywności. Nic dziwnego, że cieszą się tak ogromną popularnością wśród małych adeptek mody.

 

 

Teraz laleczki z serii LOL Surprise zaglądają do dziecięcych domów ze stron kolorowego magazynu. Dzięki kwartalnikowi od grupy wydawniczej Egmont poznacie urocze figurki od zupełnie nowej strony! Czeka tam na Was bowiem cały szereg ciekawostek i historii związanych z ukochanymi przez wszystkie dziewczynki postaciami, które na kartach czasopisma ożywają i stają się dynamicznymi bohaterkami.

 

 

Oprócz opowieści przybliżających nam osobowości, marzenia, pasje i wyzwania popularnych laleczek, w kwartalniku „L.O.L. Surprise” znajdziecie też mnóstwo łamigłówek, zagadek, quizów, plakatów i atrakcyjnych dodatków dla każdej fanki mody. Dzięki temu magazyn rozwija zainteresowania, kreatywność oraz inteligencję swoich czytelniczek, jednocześnie będąc źródłem świetnej rozrywki. Chcecie wiedzieć, jakie jeszcze tajemnice skrywa w sobie świat uwielbianych bohaterek? Sięgnijcie po magazyn „L.O.L. Surprise”!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć