Warszawa

Poznajcie wartość przyjaźni z magazynem "Masza i Niedźwiedź"

Poznajcie wartość przyjaźni z magazynem "Masza i Niedźwiedź"

Każde dziecko zna Maszę i Niedźwiedzia! Bohaterowie ukochanej bajki zachęcają swoich fanów do nauki i zabawy. Sprawdźcie, jakie przygody czekają na nich w nowym wydaniu magazynu od wydawnictwa Egmont.

 

 

Masza to wesoła, choć nieco niesforna dziewczynka, która każdego dnia mierzy się z nową przygodą. U jej boku stoi zawsze wierny Niedźwiedź, który wspólnie z przyjaciółką realizuje jej szalone pomysły, a także pomaga szukać wyjścia z tarapatów, w jakie ta często się pakuje. Razem Masza i Niedźwiedź tworzą niezwykle zgrany i sympatyczny duet, który z humorem odkrywa świat i radzi sobie z codziennymi problemami.

 

 

Ich przygody fani mogą śledzić na łamach magazynu „Masza i Niedźwiedź” od wydawnictwa Egmont. Każdy numer czasopisma to barwne historie opowiadające perypetie wesołej dziewczynki i jej cierpliwego kompana, zagadki z udziałem głównych bohaterów i ich przyjaciół oraz szereg ciekawych gier, kolorowanek i zabaw, które dostarczają dzieciom rozrywki, jednocześnie rozwijając ich kreatywność oraz zdolności manualne.

 

 

W najnowszym wydaniu „Masza i Niedźwiedź” pytają swoich czytelników, kim chcieliby zostać w przyszłości. Za pomocą uroczego komiksu pokazują swoim czytelnikom paletę różnych zawodów, podkreślając przy tym jednak, że najważniejsze i najcenniejsze jest bycie sobą. Oprócz tego na wielbicieli Maszy i jej barwnych przygód czeka gra pt.: „Zbieraj kulki lub sześciany”, świąteczny konkurs z życzeniami, historia o wartości wspólnej zabawy oraz przepisy na słodkie praliny.

 

 

Gotowi na przygodę? Sięgnijcie po nowy numer magazynu „Masza i Niedźwiedź”!

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć