Warszawa

Odkrywajmy sekrety natury razem z czasopismem "Littlest Pet Shop"!

Odkrywajmy sekrety natury razem z czasopismem "Littlest Pet Shop"!

Jakie tajemnice skrywa w sobie świat zwierząt? Jakie przygody przeżywają każdego dnia nasi futrzani przyjaciele? I czego możemy nauczyć się od nich my sami? Tego wszystkiego - i wiele więcej - dowiecie się w nowym numerze czasopisma “Littlest Pet Shop”!

 

 

Łapko-Zdrój to miasteczko zamieszkiwane przez urocze zwierzaki. Malownicza miejscowość jest domem dla licznych stworzeń, które razem odkrywają świat i doświadczają wielu ciekawych przygód. Wśród lokatorów Łapko-Zdrojów znajdują się najprzeróżniejsze gatunki zwierząt, lecz głównymi bohaterami “Littlest Pet Shop” są Jeż, Mangusta, Spaniel, Małpka, Panda i Skunks, oraz ich opiekunka - Blythe.

 

 

Wesoła grupa futrzaków żadnych wyzwań się nie boi, więc często popada w liczne tarapaty. Ich perypetie zawsze są jednak optymistyczne, wesołe i pouczające. Bohaterowie pokazują swoim fanom, że szacunek i pomoc należy się wszystkim, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Łapko-Zdrój gromadzi w sobie bowiem wiele rozmaitych osobowości, które potrafią odnaleźć wspólny język, pomimo dzielących je różnic.

 

 

“Littlest Pet Shop” to miesięcznik dla dziewcząt w wieku od 5 do 9 lat, które fascynują się światem natury, a także uwielbiają zabawę zwierzęcymi figurkami z linii produktów Hasbro. Każdy numer nowego czasopisma dostarcza im kolejnej porcji historii i komiksów z udziałem sympatycznych futrzaków, jednocześnie inspirując do wspaniałej zabawy. W magazynie znajdziecie też bowiem mnóstwo łamigłówek, zagadek, rebusów, gier oraz wyjątkowych prezentów.

 

 

W tym numerze: 

  • Morscy przyjaciele 
  • Komiks: Poznajcie się! 
  • Wielkie koty: Quiz 
  • Pompon: Modny dodatek 
  • Test: Przyjaciel taki jak ty 
  • Kocia uczta: Zostań kocim szefem kuchni 

 

A do tego: 

  • PLAKAT: KOTY SĄ SUPER! 

 

PREZENT: FIGURKA KUGUARA

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć