Warszawa

Bohaterskie pieski i tajemnica lunatykującej Pani Burmistrz - nowy numer magazynu "Psi Patrol"

Bohaterskie pieski i tajemnica lunatykującej Pani Burmistrz - nowy numer magazynu "Psi Patrol"

Ekipa odważnych czworonogów z Psiego Patrolu nie boi się żadnych wyzwań! Ulubieńcy dzieci co rusz stawiają czoła kolejnym przygodom. Tym razem bohaterskie pieski wyruszają na ratunek lunatykującej Pani Burmistrz!

 

 

Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma i Skye - ten zespół znany jest wszystkim! Perypetie bohaterskich psiaków od lat podbijają serca widzów popularnej bajki dla dzieci. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem czworonożni przyjaciele ujmują swoim humorem, odwagą i urokiem! Przed niesieniem pomocy nie powstrzymuje ich nic - choć na drodze sympatycznej ekipy często stają przeszkody i niebezpieczeństwa, to odważne pieski zawsze pokonują je jednak z uśmiechem na ustach.

 

 

Ich przygody pokazują najmłodszym, jak ważna jest empatia i troska o ludzi dookoła, jednocześnie ucząc, że czasem od odwagi i siły ważniejsze są inteligencja i spryt. Cechy te rozwija w dzieciach również lektura czasopisma poświęconego ich ukochanym bohaterom. Magazyn “Psi Patrol” to podróż po Zatoce Przygód, która nie tylko dostarcza mnóstwa rozrywki, ale ćwiczy także umiejętności przydatne w edukacji wczesnoszkolnej.

 

 

W najnowszym numerze czasopisma na wielbicieli bohaterskich piesków czekają nowe zagadki i łamigłówki, opowieść o Pieskach i Pieskołaku oraz historia na dobranoc, w której Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma i Skye ratują lunatykującą Panią Burmistrz! Tym razem w najnowszym numerze “Psiego Patrolu” znajdziecie też prezenty i gadżety takie jak ramki na zdjęcia, zawieszki na drzwi, gry karciane oraz niespodziankę - Niezbębnik medyka. Zapraszamy do zabawy i lektury!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć