Warszawa

Szlakiem lokomotyw z magazynem "Tomek i Przyjaciele" - podróż na wyspę Sodor!

Szlakiem lokomotyw z magazynem "Tomek i Przyjaciele" - podróż na wyspę Sodor!

Wesołe lokomotywy z wyspy Sodor zawsze entuzjastycznie przystępują do pracy. Życie pociągów nie polega jednak tylko na obowiązkach i sumienności. Ich codzienne przygody to również wspaniała opowieść o przyjaźni, lojalności i zabawie!

 

 

Wyspa Sodor to dom dla wielu kolorowych lokomotyw, które każdego dnia cierpliwie i dokładnie wykonują swoją pracę. Jedną z nich jest Tomek – niebieska, zawsze uśmiechnięta ciuchcia, która nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym.  Pracowitość i dobroć Tomka sprawiają, że należy do najbardziej lubianych postaci na wyspie. Niestety oznaczają też, że biorąc na siebie więcej, niż jest w stanie udźwignąć, lokomotywa często popada w liczne tarapaty.

 

 

Na szczęście może liczyć na swoich przyjaciół – pewnego siebie Michała, żartobliwego Reksa oraz psotliwego i beztroskiego Piotrusia. Pomimo konfliktów i kłopotów, w jakie obfituje życie na dynamicznej stacji, lokomotywy zawsze są dla siebie wsparciem i starają się wykonywać swą pracę tak dobrze, jak tylko potrafią. Ich przygody od lat cieszą się wielką popularnością wśród widzów kreskówki „Tomek i Przyjaciele”, która podbiła serca dzieci na całym świecie.

 

 

Teraz na wyspę Sodor możecie udać się także i z miesięcznikiem od grupy Egmont! Magazyn „Tomek i Przyjaciele” zaprasza dzieci do wspólnej zabawy  i odkrywania sekretów mechanicznej krainy pociągów. Przeznaczone dla chłopców w wieku 3-5 lat czasopismo to zagadki, kolorowanki, konkursy, prezenty oraz historie z życia uwielbianych przez wszystkich lokomotyw. Miesięcznik to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, którzy odkryją dzięki niemu mnóstwo ciekawych faktów ze świata motoryzacji, a także rozwiną swą wyobraźnię oraz umiejętności poznawcze.

 

 

W najnowszym numerze na fanów „Tomka i Przyjaciół” czekają m.in. serialowy komiks „Daria na wyspie Sodor”, opowiadanie „Nieplanowane przystanki” oraz wycinanka: Tor kolejowy Szymka.

 

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć