Warszawa

Podróż w czasie z nowym magazynem "LEGO Explorer"

Podróż w czasie z nowym magazynem "LEGO Explorer"

Nauka poprzez zabawę? Magazyn “LEGO Explorer” to coś znacznie więcej! Nowe czasopismo dla dzieci to inspiracja do twórczego myślenia i rozwijania kompetencji STEM. Sprawdźcie, co jeszcze znajdziecie w najnowszym numerze!

 

 

Jesteście ciekawi, jak wyglądało życie w Średniowieczu? Chcielibyście czasem przenieść się do świata rycerzy i turniejów? A może zastanawiacie się, czy potrafilibyście zbudować solidną fortyfikację, która obroniłaby królestwo przed najazdem wrogów? Z nowym numerem “LEGO Explorera” macie szansę się o tym przekonać! Wrześniowe wydanie oryginalnego czasopisma dla dzieci zaprasza Was w podróż po krainie Średniowiecza.

 

 

Obok średniowiecznych ciekawostek i wiedzy na temat życia w minionych wiekach, w nowej odsłonie “LEGO Explorera” znajdziecie też m.in. zabawę w trafianie do tarczy, kurs tworzenia własnego herbu oraz test, który powie Wam, czy potrafilibyście odnaleźć się w Średniowieczu! Jak każdy numer, wrześniowe czasopismo dostarczy Wam też wielu porad i pomysłów na budowanie nowych konstrukcji z klocków Lego, które tym razem możecie wzorować na średniowiecznych fortyfikacjach.

 

 

Magazyn “Lego Explorer” to całkowita nowość na polskim rynku wydawniczym, która inspiruje młodych czytelników do kreatywnego myślenia, działania oraz rozwijania kompetencji STEM. Cieszący się uznaniem zarówno ekspertów, jak i dzieci, miesięcznik przedstawia fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii i matematyki, jednocześnie zachęcając do tworzenia własnych budowli z klocków Lego. W każdym numerze znajdziemy porady od projektantów Lego, pomysły na nowe konstrukcje, garść naukowych ciekawostek oraz prezenty w postaci modeli czy akcesoriów Lego. W tym wydaniu czasopismo daje nam możliwość wyjątkowej podróży w czasie. Wybierzmy się na nią razem z nowym “Lego Explorerem”!

 

 

 

Temat numeru: ŻYCIE W ŚREDNIOWIECZU 

A w nim

  • Władca zamku – porady budowniczego 
  • Patenty na co dzień – Zbuduj pająka stróża! 
  • Test – Czy odnalazłbyś się w czasach średniowiecza? 
  • Ćwicz mózg – Zagadkotron! 
  • Legolab – Eksperyment z katapultą 
  • Twórz – Twój własny herb! 

 

Oraz: 

  • Średniowieczne ciekawostki 
  • Zabawa w trafianie do tarczy 
  • Szybkie pomysły Niny, czyli propozycje modeli do złożenia 
  • Poradnik jak budować lepsze budowle 

 

PREZENT: ZAMEK LEGO®!

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć