Warszawa

Przygody w domku marzeń razem z "Barbie Dreamhouse Adventures"

Przygody w domku marzeń razem z "Barbie Dreamhouse Adventures"

Każdy dzień to przygoda! Zmierzcie się z nią u boku Barbie - najsłynniejszej lalki na świecie, która zaprasza Was do zabawy w nowym “Barbie Dreamhouse Adventures”!

 

 

Barbie, Chelsea, Skipper i Stacie to bohaterki popularnego serialu dla dzieci, które od lat podbijają serca dorastających dziewczynek na całym świecie. Razem ze swoimi fankami, główne postacie “Barbie Dreamhouse Adventures” rozwijają się i odkrywają swoje marzenia, po drodze przeżywając szereg zwariowanych perypetii. Jak wszystkie siostry, czasami się kłócą, czasami przekomarzają, jednak zawsze mogą na siebie liczyć. W końcu łączy je coś więcej, niż tylko więzy krwi - dziewczęta są swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

 

 

“Barbie Dreamhouse Adventures” opowiada o ich codziennych zmaganiach - sukcesach, porażkach, marzeniach i pierwszych zauroczeniach. Razem z nimi młode czytelniczki odkrywają tajniki świata mody, przeżywają szalone przygody i poznają wartość prawdziwej przyjaźni. Oprócz tego rozwijają swoją kreatywność i uczą się nowych rzeczy - każdy numer czasopisma to bowiem szereg łamigłówek, testów, kolorowanek czy wycinanek, dzięki którym małe fanki Barbie będą mogły poczuć się niczym profesjonalne stylistki i projektantki mody.

 

 

“Barbie Dreamhouse Adventures” to kwartalnik oparty na słynnym serialu z Barbie w roli głównej. W środku znajdziemy historie i sekrety, które przybliżą nam nieco uwielbianą przez dziewczynki na całym świecie postać i grono jej najbliższych przyjaciółek. A jeśli chcecie dowiedzieć się o nich jeszcze więcej, sięgnijcie po najnowszy (10) numer miesięcznika “Barbie” od wydawnictwa Egmont (w kioskach już od 26.08), w którym czeka na Was świeża porcja perypetii i przygód z udziałem najsłynniejszej lalki na świecie.

 

 

1/4
1/4
2/4
2/4
3/4
3/4
4/4
4/4
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć