Warszawa

Wyrusz na podbój świata lokomotyw z magazynem "Tomek i Przyjaciele"!

Wyrusz na podbój świata lokomotyw z magazynem "Tomek i Przyjaciele"!

Lokomotywy, wyścigówki i szalone tory przeszkód - gotowi na wyprawę do prawdziwie chłopięcego świata wyobraźni? Niezwykła wyspa Sodor i jej sympatyczni mieszkańcy czekają na nowych odkrywców!

 

 

Tomek to mała, niebieska lokomotywa, która każdego dnia eksploruje sekrety malowniczej wyspy Sodor. Razem z zaprzyjaźnionymi maszynami, Tomek stawia czoła trudom codziennej pracy, nie stroniąc przy tym jednak od świetnej zabawy. Rzeczywistość sympatycznych lokomotyw to wysiłek, nauka, dalekie wyprawy, tajemnicze zagadki i psoty, do udziału w których zapraszają wszystkich małych pasjonatów motoryzacji. Wspólnie z nimi czytelnicy wyruszą w podróż po krętych drogach, które zabiorą ich prosto do fascynującego świata maszyn!

 

 

Czasopismo “Tomek i Przyjaciele” od wydawnictwa Egmont to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Wzorowany na popularnym serialu telewizyjnym z lat 80., magazyn przedstawia dalsze losy i nowe perypetie uwielbianej przez dzieci na całym świecie lokomotywy i jej wiernych towarzyszy. Oprócz tego każdy numer czasopisma zawiera szereg kolorowanek, zagadek, komiksów i łamigłówek, które rozwijają wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia. “Tomek i Przyjaciele” pełny jest również niespodzianek - na małych wielbicieli Tomka czekają bowiem konkursy z nagrodami i tajemnicze prezenty dołączane do poszczególnych egzemplarzy.

 

“Tomek i Przyjaciele” to miesięcznik przeznaczony dla dzieci w wieku od 3-5 lat, których fascynuje niezwykły świat pociągów. Jeśli szukacie czasopisma, które wspomoże rozwój i naukę czytania Waszych pociech, a do tego zapewni im mnóstwo rozrywki, sięgnijcie po kolejne odsłony przygód uwielbianej przez wszystkich lokomotywy!

 

 

W tym numerze: 

  • Komiks: Za głośno, Tomku! 
  • Ciekawostki o najbardziej zapracowanych ciuchciach świata  
  • Opowiadanie: Urodziny Grubego Zawiadowcy 
  • Zrób tort urodzinowy! 

 

Dodatkowo: 

  • Naprawdę potrzebna lista zadań 
  • Zagadki i kolorowanki dla miłośników pociągów 

 

2 PREZENTY: niespodzianki

 

Więcej magazynów które mogą Was zainteresować znadziecie TUTAJ!

1/2
1/2
2/2
2/2
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć