Warszawa

Wakacyjny raj w zasięgu ręki, czyli szalone lato w domu z Kaczorem Donaldem!

Wakacyjny raj w zasięgu ręki, czyli szalone lato w domu z Kaczorem Donaldem!

Wakacje to podróż do ciepłych krajów? Leniuchowanie na plaży? A może wspaniała zabawa w zaciszu własnych czterech kątów? Kaczor Donald pokaże Wam, jak ekscytujące potrafić być lato w  domu! Gotowi na wakacyjną przygodę? Wybierzcie się na nią z Donaldem!

 

 

Nareszcie wakacje! Czekają nas długie godziny w podróży, stresujące pakowanie, upalne kłótnie z bliskimi i tłumy turystów spacerujących po ciasnych uliczkach rozgrzanych miast. Brzmi kusząco? Nie bardzo! Czy nie lepiej byłoby po prostu zostać w swoim własnym domu i spędzić wakacje w wygodnym hamaku na balkonie? W końcu wspaniałą przygodę można przeżyć wszędzie! Wystarczy tylko uruchomić trochę kreatywności i wyobraźni.

 

 

Dowodzi tego Kaczor Donald, który w nowym komiksie „Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie” pokazuje czytelnikom, że wakacje w domu mogą być wypełnione zabawą, relaksem, i humorem. Balkonowe wczasy, podwórkowy basen, samolotowa koszykówka czy trening leniuchowania – Kaczorowi pomysłów na spędzenie lata nie brakuje. Wakacje to przecież okres, który poświęcamy nie tylko na odpoczywanie, ale również na ćwiczenie nowych umiejętności. Dlatego Donald nie marnuje czasu i próbuje swoich sił w najdziwniejszych wyzwaniach. Jego starania przynoszą różny skutek, ale jedno jest pewne – ani przez moment nie grozi mu nuda!

 

 

„Gigant Poleca. Tom 100/2020. Przygoda na balkonie” to kompilacja 13 komiksów i 10 genialnych rad, dzięki którym wakacje w domu zamienią się w prawdziwą podróż w nieznane. Nowa publikacja wydawnictwa Egmont to niemal 200 stron szalonych pomysłów i zabawnych perypetii Kaczora Donalda. Chcecie zobaczyć, dlaczego lato na własnym podwórzu może być o wiele lepsze niż wyprawa do ciepłych krajów? Sięgnijcie po opowieści Donalda – on na pewno Was o tym przekona!

 

Więcej magazynów które mogą Was zainteresować znadziecie TUTAJ!

 

 

1/4
1/4
2/4
2/4
3/4
3/4
4/4
4/4
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć