Warszawa

Magazyn "Kubuś i Przyjaciele" - magiczna wyprawa do Stuwiekowego Lasu

Magazyn "Kubuś i Przyjaciele" - magiczna wyprawa do Stuwiekowego Lasu

Kubusia zna każde dziecko. Przygody sympatycznego misia od lat podbijają serca młodszych i starszych czytelników na całym świecie. Ich nową porcję serwuje dla Was magazyn „Kubuś i Przyjaciele” – ulubione czasopismo przedszkolaków!

 

 

Stuwiekowy Las to magiczne miejsce pełne zagadek i tajemnic. Każdego dnia odkrywa je dobrze znana ekipa przyjaciół – Miś o bardzo małym rozumku, Kłapouchy, Tygrys, Prosiaczek i Maleństwo. Wspólnie gromada ciekawskich zwierzaków stawia czoła nowym wyzwaniom i poznaje sekrety otaczającego świata. Ich przygody bywają zabawne, fascynujące, a czasem także i wzruszające, lecz niezmiennie dostarczają wielkich emocji i sporej dawki uśmiechu.

 

 

Szalone perypetie to jednak nie wszystko. Kubuś nie tylko bawi, ale też objaśnia małym czytelnikom rzeczywistość dookoła. Sympatyczni mieszkańcy Stuwiekowego Lasu nie boją się nowych wyzwań i wspólnie szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Dzięki temu poznają sekrety przyrody, odkrywają zasady dobrego postępowania oraz dowiadują się, na czym polega prawdziwa przyjaźń. Lektura ich historii wprowadza dzieci w świat Stuwiekowego Lasu, dając możliwość rozwoju i nauki u boku Kubusia i Przyjaciół.

 

 

„Kubuś i przyjaciele” to miesięcznik dla czytelników w wieku 3-6 lat, który – oprócz rymowanych opowieści – zawiera również solidną porcję zagadek, kolorowanek, łamigłówek, gier oraz pasjonujących informacji prosto ze świata natury. Każdy numer występuje ponadto w pakiecie z prezentem – gadżetem od Kubusia, który sprawi, że dziecko sięgnie po magazyn jeszcze chętniej. Gotowi na wyprawę do Stuwiekowego Lasu? Wybierzcie się na nią z „Kubusiem i Przyjaciółmi”!

 

W bieżącym numerze: 

  • 2 Kubusiowe historyjki z pytaniami i zadaniami. 
  • Opowiadanie na dobranoc: „Nocowanie”. 
  • Co nieco o przyrodzie: Niedźwiedzi quiz 
  • Zrób to sam: Deszczowa butelka 

 

A do tego: 

  • Zadania, zagadki i malowanki 
  • Słodki plakat 

 

PREZENT:

  • ZESTAW PIRACKI

 

Więcej magazynów które mogą Was zainteresować znadziecie TUTAJ!

 

 

1/4
1/4
2/4
2/4
3/4
3/4
4/4
4/4
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć