Warszawa

Odkrywaj świat razem z magazynem "Bing"

Odkrywaj świat razem z magazynem "Bing"

„Bing” to barwny magazyn o ciekawskim króliczku, który każdego dnia wyrusza z przyjaciółmi na podbój świata. Jego historie uczą, wzruszają i bawią, a sam Bing dorasta i rozwija się razem ze swoimi czytelnikami.

 

 

Bing to trzyletni króliczek, dla którego otaczający świat to jedna wielka zagadka. Fascynuje go wszystko, co tylko staje na jego drodze. Jak każdy trzylatek, Bing przeżywa mnóstwo przygód, podczas których zdobywa nowe umiejętności i poznaje samego siebie. Pomagają mu w tym przyjaciele: Flop, Sula, Pando, Koko i Charlie. Razem znajomi pokonują codzienne przeszkody, uczą się na własnych błędach i dowiadują, czym jest prawdziwa przyjaźń. Nie zapominają przy tym jednak o zabawie – każdy dzień w wydaniu tej paczki to szalona podróż, która obfituje w niespodzianki!

 

 

Niezwykłe przygody króliczka przybliża nam magazyn „Bing” – dwumiesięcznik dla dzieci w wieku przedszkolnym, który nawiązuje do popularnej serii kreskówek o tym samym tytule. Każdy numer czasopisma to kolejna opowieść o losach ciekawskiego Binga i jego przyjaciół, a także całe mnóstwo kolorowanek, rysowanek, łamigłówek, naklejek, plakatów i gier dla najmłodszych. Dzięki nim lektura „Binga” stanowi nie tylko wspaniałą i angażującą rozrywkę, ale również solidny trening umiejętności poznawczych.

 

 

Czytając magazyn, dzieci rozwijają bowiem swoją inteligencję, wyobraźnię, spostrzegawczość, zręczność i zdolność logicznego myślenia. Oprócz tego poznają literki oraz próbują swoich sił w rysowaniu i pisaniu. Przeżywanie przygód u boku Binga wpaja im ponadto pozytywne wartości, pokazując, jak radzić sobie z trudnościami, które stają na naszej drodze. To wszystko, w połączeniu z barwną grafiką i treściami dobranymi specjalnie dla najmłodszych, sprawia że „Bing”  to świetny wybór dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

 

W najnowszym numerze

  • SERIALOWY KOMIKS: „Zamek z piasku” 
  • OPOWIADANIE: „Mniszki” 
  • ZADANIA: Lista dobrych uczynków 
  • PRACE RĘCZNE: Zbuduj swój własny zamek 

 

A do tego: 

  • Plakat do kolorowania 
  • Zadania ćwiczące zdolności manualne 
  • Nauka liczenia i rozpoznawania kolorów 
  • Nauka kształtów i figur i wiele innych! 

 

PREZENT:

  • Urocze figurki na paluszki – Binga i Suli

 

Więcej magazynów które mogą Was zainteresować znadziecie TUTAJ!

1/5
1/5
2/5
2/5
3/5
3/5
4/5
4/5
5/5
5/5
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć