Warszawa

Magazyn "Spirit: Riding Free" - jeździecka przygoda

Magazyn "Spirit: Riding Free" - jeździecka przygoda

Czasopismo „Spirit: Riding Free” to nowy magazyn dla młodych pasjonatów jeździectwa. Historia przyjaźni trzech dziewczynek oraz ich miłości do koni zabierze Was w świat wielkiej pasji i przygody.

 

 

„Spirit: Riding Free” to nowy dwumiesięcznik wydawnictwa Egmont, inspirowany popularnym serialem telewizyjnym „Mustang. Duch Wolności”. Każdy numer to kolejna część opowieści o trzech przyjaciółkach, których połączyła miłość do koni. Nastolatki każdego dnia stawiają czoła nowym wyzwaniom, wytrwale dążąc do realizacji swojej największej pasji. Ich małomiasteczkowe życie obfituje w niespodzianki i przygody, dzięki którym wspólnie poznają świat i odkrywają, co jest naprawdę ważne.

 

 

Oprócz komiksów przedstawiających historię trzech przyjaciółek, magazyn „Spirit: Riding Free” zawiera też całe mnóstwo gier, łamigłówek, kolorowanek, konkursów oraz psychotestów.  Dzięki nim lektura czasopisma to nie tylko przyjemność, ale także i rozwój. Każdy numer stanowi ponadto małe kompendium wiedzy na temat koni i jeździectwa, co z pewnością przypadnie do gustu czytelniczkom, które  - tak jak główne bohaterki serii – marzą o karierze dżokejek.

 

 

„Spirit: Riding Free” to barwna i ciekawa pozycja dla dzieci – a w szczególności dziewczynek – w wieku szkolnym, która wyróżnia się bardzo zróżnicowaną treścią. Lektura komiksów, praca twórcza czy też gotowanie z działem przepisy – czasopismo angażuje swoich czytelników na wielu poziomach, dbając nie tylko o ich rozrywkę, ale również  inteligencję i kreatywność.

 

 

W najnowszym numerze znajdziecie:

  • Akrobacje w galopie: Wszystko o akrobatyce konnej 
  • Test: Czy byłabyś dobrą akrobatką konną 
  • Pięknie wyczyszczony: Jak pielęgnować konia 
  • Komiks: „Wróżka” 
  • Narysuj Bumeranga: Piękny srokacz w pięciu krokach 

 

A do tego: 

  • Dwa plakaty 

 

PREZENT:

  • Stajnia z konikiem

 

Więcej magazynów które mogą Was zainteresować znadziecie TUTAJ!

 

 

1/7
1/7
2/7
2/7
3/7
3/7
4/7
4/7
5/7
5/7
6/7
6/7
7/7
7/7
Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć