Warszawa

Konkurs: Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!

Konkurs: Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Promenada!

Domowa kwarantanna wcale nie musi być nudna! Pod hasłem „Ja i mój Playmobil” Atrium Promenada organizuje konkurs dla najmłodszych, w którym mogą wykazać się pomysłowością i zdobyć wspaniałe nagrody. Zabawa polega na wykonaniu przez rodzica lub opiekuna razem z dzieckiem pracy plastycznej zainspirowanej klockami Playmobil. Technika wykonania zadania jest dowolna – może to być rysunek, praca plastyczna, fotografia lub wideo. Zdjęcie gotowej pracy należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook Atrium Promenada. Akcja trwa do 1 czerwca br. włącznie.

 

Dla pierwszych 250 osób, które wezmą udział w konkursie, Atrium Promenada przewidziało nagrody w postaci Figurek Playmobil. Jest o co powalczyć, dlatego nie warto odkładać udziału w rywalizacji do ostatniej chwili!

 

 

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody w postaci:

 

  • Dużego turnieju jeździeckiego – do rozdania 10 zestawów klocków dla najlepszych prac wykonanych przez dziewczynki.
  • Przenośnej centrali jednostki specjalnej – do rozdania 10 zestawów dla najlepszych prac wykonanych przez chłopców.

 

Rodzice bądź opiekunowie będą mogli odebrać nagrody dla swoich dzieci osobiście, w Info Punkcie zlokalizowanym na parterze Atrium Promenada.

 

Więcej informacji nt. konkursu znajduje się na profilu Facebook oraz na stronie internetowej www.warszawa.promenada.com.

1/1
1/1

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć