Warszawa

Gdzie przebywa dziecko? Smartwatch dla dzieci to wie

Gdzie przebywa dziecko? Smartwatch dla dzieci to wie

Technologia wkracza do życia najmłodszych. Smartwatche, które z ogromnym entuzjazmem zostały przyjęte przez sportowców i ludzi ceniących ruch na świeżym powietrzu, dziś wykorzystywane są również przez dzieci. Smartwatch dla dziecka z intuicyjnym, dotykowym wyświetlaczem uczy opanowania funkcjonalności urządzenia od najmłodszych lat. Ponadto ma jedną, niezwykle ważną cechę, która jest istotna dla rodzica. Mowa o możliwości satelitarnego namierzania lokalizacji, w której znajduje się pociecha.

 

Bezpieczeństwo dziecka ponad wszystko

 

Zapewnienie bezpieczeństwa dziecka jest podstawową potrzebą dla rodzica. Dziś najmłodsi dużo czasu spędzają w domu, korzystając z funkcjonalności internetu. Zawierają znajomości na odległość, przez co mają do czynienia z różnymi niebezpieczeństwami, które czyhają na nie w sieci. Wychwycenie momentu, w którym dziecko zyskuje poczucie samodzielności i zaczyna się buntować, może być niezwykle trudne i problematyczne dla rodzica. Nic dziwnego - nie każdy ma zawsze czas dostatecznie kontrolować swoją pociechę. Narzędziem pomocniczym w tej kwestii może być zegarek GPS dla dziecka, który określi jego lokalizację, bez względu na to, gdzie się ono znajduje. Smartwatch dla dziecka z GPS pozwoli rodzicowi dowiedzieć się, czy jego pociecha znajduje się w domu kolegi lub koleżanki, na placu zabaw czy na zaplanowanym szkolnym wyjeździe. Wszystkie potrzebne informacje znajdą się natychmiastowo w intuicyjnej aplikacji na smartfonie rodzica, która sczyta dane z zegarka umieszczonego na nadgarstku dziecka.

 

 

Który z nich wybrać, aby spełniał swoją funkcjonalność? Smartwatch dla dzieci opinie

 

Zegarek smartwatch dla dzieci to także korzyść dla samego malucha czy nastolatka. W zależności od wieku dziecka możemy wyróżnić różne modele zegarków, dopasowanych do płci, grupy wiekowej i zainteresowań najmłodszych. Przykładem urządzeń spełniających wszystkie potrzebne aspekty bezpieczeństwa oraz mających ciekawe walory estetyczne są zegarki z serii smartwatch Garett Kids. Wśród nich można wyróżnić kilka flagowych modeli, będących bestsellerami na rynku zegarków z możliwością uruchomienia geolokalizacji, a nawet zdalnego podsłuchiwania i zobaczenia tego, co się dzieje w miejscu przebywania dziecka.

 

Zegarki Garett Kids z serii 5

 

Zegarek dla dzieci z GPS Garett Kids z serii 5 charakteryzuje się delikatnym, pastelowym wyglądem. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: różowej, niebieskiej i czarnej. Zaokrąglone kształty smartwatcha pasują do delikatnej rączki dziecka, w związku z czym będą nadawać się nawet dla najmłodszych. Tak jak inne zegarki Garett, tak i ten posiada wbudowany lokalizator GPS i wydajną baterię ładowaną za pomocą tradycyjnego kabla USB. Wszystkie dane lokalizacyjne transferowane są przez zainstalowaną aplikację wprost do telefonu opiekuna.

 

 

Zegarki z serii Garett Kids Smile

Seria Smile nie bez przyczyny kojarzy się z uśmiechem dziecka - zegarek z serii Garett Kids Smile posiadają wbudowany aparat, dzięki czemu rodzic może podglądać radosną pociechę podczas zabaw. Geolokalizator i intuicyjna funkcja SOS maksymalizują aspekty bezpieczeństwa podczas przemieszczania się dziecka. Łączący się przez aplikację smartwatch dla dzieci z telefonem zapewnia ochronę najmłodszych przebywających poza domem. Minimalistyczny wygląd zegarka, pozbawiony wystających elementów sprawdzi się zarówno dla maluchów, jak i dla pociech w wieku szkolnym.

 

 

Zegarki z serii Garett Kids Teen

 

Seria przeznaczona dla nieco starszych dzieci. Młodzieżowy smartwatch posiada wszelkie funkcjonalności zaimplementowane przez producenta. Dedykowana aplikacja, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfonach, umożliwia zdalne kontrolowanie dziecka w celu zapewnienia mu bezpieczeństwa. Model z serii Teen posiada także opcjonalne ułatwienia takie jak monitoring snu czy budzik, dzięki czemu staje się przydatnym gadżetem dla dziecka.

 

 

Czy warto zdecydować się na zegarek dla dzieci z GPS?

 

Technologie są po to, aby ułatwiać życie ludzi. Również w tym przypadku należy mówić o znacznym uproszczeniu i możliwości uzyskania pełniejszej kontroli nad dzieckiem. Ryzyko wielkiego stresu, uczucie niepewności i strachu związane z niemożnością poznania miejsca przebywania dziecka, może zostać skutecznie ograniczone za pomocą ulubionego gadżetu malucha. Zegarki wyposażone w bezawaryjny system GPS łączą się bezpośrednio z telefonem rodzica za pomocą specjalistycznej i w pełni darmowej aplikacji. Smartwatch dla dziecka przejmuje wiele funkcji tradycyjnego telefonu, uzupełnia je i potęguje. W skrajnych przypadkach może nawet uratować życie i zdrowie małego podróżnika.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć