Warszawa

Jakie koszulki dla mamy sprawdzą się na prezent?

Jakie koszulki dla mamy sprawdzą się na prezent?

Mama to ważna osoba dla każdego z nas. Dlatego warto też przygotować dla niej wyjątkowy prezent na taką okazję jak Dzień Matki czy Dzień Kobiet.

 

Oryginalna koszulka z nadrukiem sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Dlaczego warto wybrać akurat taki podarunek dla ukochanej mamy? Jakie są najpopularniejsze wzory nadruków i w jaki sposób można zamówić takie ubranie?

 

Dlaczego warto zamówić koszulkę z nadrukiem jako prezent dla mamy?

 

Koszulka dla mamy będzie przede wszystkim oryginalnym prezentem, który ona zapamięta na długo. Szczególnie, jeśli wcześniej otrzymywała ona od Ciebie standardowo każdego roku kwiaty lub bombonierkę. Zwróć uwagę na to, że firmy wykonujące takie zlecenia, w swojej ofercie mają gotowe wzory nadruków. Dzięki temu na pewno wybierzesz coś, co wpisze się w gusta Twojej mamy. Możesz też zdecydować się na samodzielnie przygotowanie tekstu, który będzie zdobił prezent.

 

Co więcej, taki podarunek będzie również praktyczny i modny. Dzieje się tak dlatego, że ubrania z nadrukiem są produkowane z materiałów wysokiej jakości, które są przyjemne w dotyku. Nadruk natomiast jest wykonywany odpowiednio dobraną techniką przy użyciu wytrzymałych i bezpiecznych farb. Jeżeli ubranie będzie odpowiednio pielęgnowane, posłuży ono przez długi czas.

 

 

Jakie wzory koszulek dla mam są najpopularniejsze?

 

Jak to zostało wyżej wspomniane, dostępnych jest wiele modeli koszulek, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla mamy. Jeżeli szukasz czegoś dla swojej, postaw na wzór, który będzie nawiązywał do jej charakteru. Przykładowo, jeśli jest bardzo opiekuńcza i w czasie choroby, zawsze się Tobą najlepiej zaopiekuje, wybierz dla niej nadruk „Nie potrzebujesz pielęgniarki, kiedy masz taką mamę”. Natomiast, jeżeli lubi majsterkowanie i wszystko umie naprawić, odpowiednia będzie dla niej koszulka z napisem „Nie potrzebujesz elektryka, kiedy masz taką mamę”. Dużą popularnością cieszą się także ubrania z tekstami typu „Najlepsza mama na świecie” lub „Supermama”, które są umieszczone w środku dużego serca. Pamiętaj, że koszulki z podobnymi tekstami i grafikami możesz zamówić także dla swojego taty. Sporo inspiracji na takie „ubraniowe” prezenty znajdziesz m.in. w artykule: Dzień Matki, Dzień Ojca – koszulki z nadrukiem jako prezent na wyjątkowe okazje.

 

Jak zamówić koszulkę z nadrukiem na prezent dla mamy?

 

Zamówienie personalizowanego prezentu dla mamy w postaci koszulki jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz wzór, który Ci się podoba, zaznaczysz fason i rozmiar i gotowe. Czyli transakcja przebiega tak jak w każdym sklepie internetowym z odzieżą. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na samodzielnie opracowany projekt nadruku, dodatkowo musisz go przekazać do realizacji. Oprócz koszulki możesz też do kompletu zamówić kubek lub poduszkę z takim samym wzorem.

 

Pamiętaj, że przygotowanie zamówionego przez Ciebie prezentu wraz z wysyłką może zająć kilka dni. Zazwyczaj czas realizacji to od dwóch do 4 dni, w zależności od dostępności towaru. Dlatego też jego zakup zaplanuj na co najmniej tydzień przed dniem, w którym chcesz podarować prezent swojej mamie.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć