Warszawa

#czytankinaczasie - autorzy walczą z nudą!

#czytankinaczasie - autorzy walczą z nudą!

Autorzy książek dla najmłodszych we współpracy z Fundacją Czas Dzieci i Międzypokoleniowym Festiwalem Literatury Dziecięcej – Ojce i dziatki walczą z nudą!

 

Od ponad 3 tygodni na profilu facebook’owym Festiwalu każdego dnia pojawiają się filmiki z cyklu #CzytankiNaCzasie. Pisarze nie opuszczają swoich czytelników i niczym prawdziwi superbohaterowie występują przed Wami jako lektorzy swoich powieści! Wszystko to aby umilić czas bez wychodzenia z domu i wesprzeć akcję #zostańwdomu.

 

 

 

O co chodzi?


Każdego dnia znany autor literatury dziecięcej, specjalnie dla najmłodszych czyta fragmenty swoich książek! Zawsze o 13.00 uchlamy nieco rąbka tajemnicy i zdradzamy, kto pojawi się na naszym profilu tego wieczora. Video dostępne zawsze od godziny 19.00!

 

Kto już u Nas gościł?


Mieliśmy u siebie prawdziwą plejadę gwiazd! Czytali już dla Was: Marcin Szczygielski, Renata Kijowska, Rafał Kosik, Marcin Mortka, Marcin Kozioł, Marta Guśniowska, Szymon Radzimierski, Zofia Stanecka,  Agnieszka Tyszka, Sergiusz Pinkwart, Wojciech Widłak, Joanna Jagiełło, Katarzyna Huzar-Czub, Tomasz Samojlik, Rafał Witek, Grzegorz Kasdepke, Małgorzata Swędrowska, Marta Fox, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Małgorzata Karolina-Piekarska oraz Joanna Kmieć.


W najbliższych dniach będziecie mogli zobaczyć także: Bartosza Szczygielskiego, Justynę Bednarek, Zuzannę Orlińską i Agnieszkę Mielech!

 

 

 

Gdzie nas znaleźć?


Znajdziecie nas na fanpage’u Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i dziatki oraz pod hashtagiem #CzytankiNaCzasie.


Jeżeli przegapiliście któryś z filmów – nie musicie się martwić. Nie usuwamy ich i można wracać do swojego ulubionego video dowolną ilość razy.


Zachęcamy do udostępniania na profilach zarówno instytucji jak i prywatnych, by jak najwięcej młodych czytelników mogło skorzystać z projektu!

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć