Warszawa

Szkoła online, czyli zupełnie nowe  podejście i rewolucja w nauczaniu języka

Szkoła online, czyli zupełnie nowe podejście i rewolucja w nauczaniu języka

Świat wokół nas zmienia się bardzo dynamicznie. Co za tym idzie, postęp technologiczny obejmuje kolejne dziedziny naszego życia, takie jak na przykład edukacja. Jeszcze do niedawna nauka kojarzyła się większości uczniów wyłącznie z przesiadywaniem nad książkami i zeszytami, przepisywaniem zadań i powtarzaniem słówek z języków obcych.


Dzięki najnowszym osiągnięciom cywilizacyjnym, głównie w zakresie technologii, możemy zaproponować dzieciom nowe, ekscytujące metody nauki. Przykładowo, dzięki innowacji w nauczaniu języków w postaci szkoły online, dziecko uczące się angielskiego może bez przeszkód porozmawiać z rodowitym anglikiem i poznać jego zwyczaje, nawet jeśli ten znajduje się na drugim krańcu świata.


W dzisiejszym świecie wszelkie bariery przestają istnieć, dlatego warto już teraz dowiedzieć się jak wykorzystać najnowsze  zdobycze cywilizacyjne i zapewnić naszemu dziecku najlepszy start w przyszłość.

 


Jak działa nauka języka online?


Nauka języka przez Internet, na przykład za pomocą platformy  NovaKid , polega na skoncentrowaniu uwagi nauczyciela na każdym uczniu. Dzięki takiemu podejściu nauczyciel ma doskonały kontakt z uczniem i jest w stanie podejść do niego indywidualnie i poświęcić mu podczas lekcji pełną uwagę.

 

Zastanawiacie się, jak wyglądają takie zajęcia? Obejrzyjcie filmik z lekcji jednego z naszych uczniów:  https://www.youtube.com/watch?v=X8xCwpGE37g

 

Każdy z nauczycieli w szkole językowej online mówi płynnie w języku angielskim, co zapewnia szybkie rozwijanie umiejętności językowych ucznia oraz pozwala na pełne skupienie się na języku angielskim. Podczas lekcji nauczyciele używają różnych metod, aby zaangażować ucznia w proces uczenia się, takich jak pomoce wizualne, techniki odpowiedzi w formie reakcji fizycznej TPR - total physical response, a także interaktywne gry edukacyjne oparte na współpracy. W ten sposób osiąga się wysoce efektywną metodę uczenia się. Dziecko znacznie lepiej przyswaja nową wiedzę i łatwiej jest mu zapamiętywać nowe słówka czy zwroty.  Możecie się przekonać jak to się sprawdza, zapisując się na bezpłatną lekcję próbną! Wystarczy wypełnić formularz pod adresem: http://bit.ly/2sMmhtq

 

Wiele korzyści z nauki języka w szkole online


Śmiało można przyznać, że nauczanie języka angielskiego w formie online to rewolucyjne podejście, które pozwala osiągnąć duże sukcesy. Zalet takiego podejścia jest naprawdę wiele.


W dzisiejszych czasach żyjemy szybko, dlatego niezwykle istotne jest elastyczne podejście do zarządzania czasem, zarówno naszym jak i naszych dzieci. Duża liczba zajęć pozalekcyjnych odbywa się w określonym miejscu i czasie. Z nauką języka ? angielskiego wcale nie musi tak być! Dużym ułatwieniem zarówno dla rodziców jak i dzieci będą lekcje języka angielskiego online, z domu.

 

Takie lekcje prowadzone są w dogodnym dla ucznia terminie, tak aby nie kolidowały z innymi jego zajęciami dodatkowymi. Ponadto, w lekcji można uczestniczyć w każdym miejscu z dostępem do Internetu - nawet podczas wakacji w babci i dziadka czy przerwy Świątecznej.

 

A jeśli już przy wyjazdach jesteśmy, nowo zdobyta przez ucznia wiedza pozwoli mu bezproblemowo radzić sobie podczas wakacji za granicą. Znajomość nowych angielskich słówek i zwrotów ułatwi podróżowanie i uczyni je o wiele bardziej ciekawym dla malucha, gdy będzie mógł zagadać po angielsku nowopoznane dzieci i dorosłych.

 

Wyjazdy za granicę to tak naprawdę nie tylko odpoczynek, ale również świetna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z języka angielskiego w praktyce. Lekcje języka angielskiego online poza tym, że rozwijają umiejętności językowe w każdym aspekcie, w zakresie m.in.: mówienia, pisania i czytania, sprzyjają również rozwojowi interaktywności u dziecka. Dzięki nauce przez Internet, dziecko poznaje dobre strony tego medium i zaczyna rozumieć, że to nie tylko zabawka, ale również narzędzie do nauki dostarczające wielu pozytywnych wrażeń.


Dzięki świetnie funkcjonującej platformie NovaKid, nie trzeba niczego dodatkowo
ściągać na komputer, nie ma również konieczności dokupowania dodatkowych, drogich podręczników czy zeszytów.  Cała nauka odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Internetu.


Twoje dziecko wiele zyskuje!


Szkoła online, w której dziecko może uczyć się języka angielskiego z ponad 150 nauczycielami, dla których komunikacja w języku angielskim jest czymś naturalnym, to prawdziwa innowacja na miarę XXI wieku. Z takiej nauki skorzystają zarówno uczniowie, którzy już uczyli się języka angielskiego wcześniej przy pomocy tradycyjnych metod lub tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem. Po odbyciu kursu z NovaKid istnieje możliwość wystawienia certyfikatu ukończenia go lub uczeń może podjąć się zdawania renomowanych testów oksfordzkich.


Ucząc się angielskiego online z  NovaKid, uczeń zyskuje nielimitowany dostęp do biblioteki materiałów i prac domowych. Nauka odbywa się w formie zabawy i jest bardzo efektywna, zwłaszcza wśród najmłodszych. Metoda nauczania języka w szkole online zyskała już setki opinii w grupie na Facebooku od zadowolonych po lekcjach dzieciaków oraz wdzięcznych i zachwyconych rodziców.


Dzięki spędzaniu czasu z nauczycielem anglojęzycznym, dziecku będzie łatwiej przełamać barierę i po prostu zacząć mówić i używać języka angielskiego w życiu codziennym. Nauka języka w ten sposób powoduje, że dzieci stają się bardziej otwarte i śmiałe. Dodatkowo szkoła oferuje zajęcia konwersacyjne - Time to talk. W rozmowie z native speakerem uczeń może wykorzystać wszystkie te umiejętności, które zdobył do tej pory. W miarę swobodna konwersacja na różne tematy pozwala dzieciom się otworzyć i poczuć się pewniej. To świetne rozwiązanie dla dzieci z 3 i 4 poziomu może być idealnym dopełnieniem podstawowego kursu.

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć