Warszawa

Seriale online dla dzieci 10+ - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Sprawdź, jakie seriale przygotowały dla najmłodszych największe platformy streamingowe działające w Polsce!

 

W nadchodzących ciężkich tygodniach społecznej izolacji wszystkim nam przyda się odrobina rozrywki. Dotyczy to zarówno nas, jak i dzieci, których szalejąca epidemia wcale nie oszczędza bardziej, niż dorosłych. One również, zdezorientowane i odcięte od swoich codziennych obowiązków oraz znajomych, przeżywają teraz bardzo trudny okres. Aby pomóc im oderwać na chwilę uwagę od tego, co dzieje się na zewnątrz, sięgnijcie po najciekawsze propozycje serialowe dla dzieci (10+) przygotowane przez platformy streamingowe w Polsce!

1/12
1/12
Netflix - Victoria znaczy zwycięstwo

Tori Vega to nastolatka o wielkim talencie, która marzy o karierze profesjonalnej piosenkarki. W tym celu zapisuje się do prestiżowej szkoły Hollywood Arts High School, gdzie uczy się śpiewu pod okiem najlepszych muzyków w branży. W liceum Tori przekonuje się jednak, że droga do sławy wcale nie jest tak prosta, jak przypuszczała, a oprócz przyjaciół i wsparcia, będzie miała również obok siebie zazdrosnych wrogów.

2/12
2/12
Netflix - H20. Wystarczy kropla

Życie u wybrzeży oceanu może być niezwykłą przygodą! Przekonują się Emmie, Cleo i Rikkie - trzy nastolatki, które po odnalezieniu magicznego źródła w ukrytej jaskini, zyskują zdolność do zamieniania się w syreny. Nagle cały świat dziewcząt wywraca się do góry nogami. Oprócz szkoły, marzeń, znajomych i pierwszych miłości, nastolatki będą bowiem musiały zmagać się z niesamowitym sekretem, który znacznie utrudni ich codzienne życie.

3/12
3/12
Netflix - Alexa i Katie

Dojrzała, zabawna i wzruszająca opowieść dla nastolatków. Licealistka Alex choruje na raka. Choć jej życie wypełniają wizyty w szpitalu i stosy zażywanych lekarstw, to dziewczyna nie traci jednak pogody ducha. U boku najlepszej przyjaciółki Katie stawia czoła kolejnym wyzwaniom, nie pozwalając, by choroba stanowiła dla niej barierę.

4/12
4/12
Netflix - Opiekunowie kucyków

Największą miłością Skye są konie. Nastolatka wie na ich temat wszystko! Uwielbia się nimi zajmować, spędzać z nimi czas oraz im pomagać. Kiedy więc konie na ranczu jej rodziny stają w obliczu zagrożenia, Skye nie waha się wystąpić w ich obronie. Razem z przyjaciółmi rusza na ratunek schorowanym zwierzętom, wytrwale walcząc o życie i zdrowie każdego z nich.

5/12
5/12
HBO Go - Znajdź mnie w Paryżu

Paryż, rok 1905. Rosyjska księżniczka Helena przeprowadza się do stolicy Francji, by pod okiem największych mistrzów tańca ćwiczyć sztukę baletu. W wyniku niezdarności swojego chłopaka Henriego, który nie wie, że jego rodzice są podróżnikami w czasie, dziewczyna przenosi się jednak do roku 2018. Nagle Helena musi poradzić sobie we współczesnym świecie i odnaleźć wspólny język z jego mieszkańcami. Wbrew pozorom idzie jej to na tyle dobrze, że wkrótce staje przed bardzo trudną decyzją - pozostać w przyszłości czy też wybrać przeszłość?

6/12
6/12
HBO Go - Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

Czworaczki, które wchodzą w okres dojrzewania. Czy można wyobrazić sobie coś bardziej zwariowanego? Po obejrzeniu szalonych perypetii tytułowego rodzeństwa dojdziecie do wniosku, że nie! Nicky, Ricky, Dicky i Dawn to pełni pomysłów i skłonni do psot nastolatkowie, dla których każdy dzień to okazja do przeżycia doskonałej przygody!

7/12
7/12
HBO Go - Legenda Korry

Legenda Korry to kontynuacja popularnego serialu "Awatar: Legenda Aanga", która pokazuje, w jaki sposób potoczyły się losy jego bohaterów. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Korra, była członkini Ognistych Fretek, która teraz wyrusza w podróż po fantastycznym świecie awatarów, złych duchów, nieposkromionych żywiołów i magów.  Czeka ją całe mnóstwo niebezpieczeństw i wyzwań, ale też wspaniałych przyjaźni, a nawet miłości...

8/12
8/12
HBO Go - Harmidom

Wyobraźcie sobie, jakby to było być jedynym chłopcem w domu zamieszkałym przez dziesięć dziewczynek! Tak właśnie wygląda życie Hirka Harmidomskiego, który wychowuje się u boku swoich równie licznych, co rozbrykanych sióstr. Każdy dzień stanowi dla rodzeństwa wyzwanie, jednak nigdy nie brakuje w nim uśmiechu, miłości i zabawy!

9/12
9/12
VOD.pl - Nieziemscy

Życie na ziemi nie wyróżnia się niczym specjalnym. Wszyscy jemy rano śniadanie, idziemy do szkoły lub pracy, korzystamy z telefonów i oglądamy telewizję. Normalne sprawy. Nie takie jednak wydają się piątce przybyszów z kosmosu, którzy lądują na Ziemi w wyniku zderzenia z asteroidą. Ich zmagania z codzienną ziemską rzeczywistością nie należą do najłatwiejszych, ale z pewnością mnóstwo w nich humoru, ciekawości i empatii.

10/12
10/12
VOD.pl - Sto minut wakacji

Tosia nie może już doczekać się wakacji spędzonych u boku wiecznie zapracowanej mamy. Piotruś natomiast odlicza dni do wyjazdu, na który wreszcie wybierze się z zawsze zajętym tatą. W wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń drogi zarówno dzieci, jak i ich rodziców, zderzą się na bezludnej wyspie, gdzie nieznajomi przekonają się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

11/12
11/12
VOD.pl - Wojna i ja

Dojrzała i mądra opowieść dla nieco starszych dzieci, która pozwoli im przenieść się do czasów II wojny światowej. Serial opisuje losy ośmiorga nastolatków, których cały świat zostaje zburzony przez wybuch wojny. Dzieci nie tracą jednak rezonu i pomimo panującego strachu potrafią znaleźć na zabawę i bycie sobą.

12/12
12/12
VOD.pl - Szatan z siódmej klasy

Adam Cisowski to bardzo inteligentny, chwilami trochę bezczelny, ale bardzo dobroduszny nastolatek, który słynie ze swoich detektywistycznych zdolności. Jego zdrowy rozsądek i analityczny umysł okazuje się wielkim atutem, kiedy chłopiec trafia do domu rodziny Gąsowskich. Tam bowiem czeka na niego tajemnicza zagadka z czasów wojen napoleońskich, do której rozwiązania potrzebna jest wyjątkowa błyskotliwość.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć