Warszawa

Seriale online dla dzieci 4-6 lat - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Sprawdź, jakie seriale przygotowały dla najmłodszych największe platformy streamingowe działające w Polsce!

 

Dla bezpieczeństwa własnego i bliskich wszyscy powinniśmy dziś jak najbardziej ograniczyć kontakty z innymi. Długie godziny spędzone w domu z czasem mogą jednak stać się nużące. Najlepiej wiedzą o tym dzieci, które oderwane od swoich codziennych rozrywek i zajęć bezustannie narzekają na nudę. Z pomocą w jej pokonaniu przychodzą nam filmy i seriale. W końcu dodatkowe wolne od szkoły to idealny moment, żeby zaprzyjaźnić się z nowymi bohaterami i dać się porwać ich historiom. Sprawdźcie więc, co dla najmłodszych (4-6 lat) przygotowały popularne platformy streamingowe w Polsce!

1/15
1/15
Netflix - Psi patrol

Uwielbiany na całym świecie serial o przygodach pięciu odważnych piesków i ich opiekuna Rydera, którzy razem pomagają potrzebującym. Każdy odcinek to zwariowane perypetie Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy, Skye i Trackera, którzy nie boją się wyzwań i pokazują, że do bycia superbohaterem potrzebne są tylko chęci.

2/15
2/15
Netflix - Masza i Niedźwiedź

Masza to rezolutna dziewczynka, która nie znosi się nudzić. Jej najlepszym przyjacielem jest natomiast stary Niedźwiedź, który przez całe lata służył w cyrku i w swoim długim życiu widział już niejedno. Razem tworzą niezwykłą, na pozór niedobraną, a jednak wspaniale się uzupełniającą parę, która wspólnie stawia czoła codziennym perypetiom i wyzwaniom.

3/15
3/15
Netflix - Baranek Shaun. Przygody na farmie

Baranek Shaun, jeden z bohaterów filmu "Wallace i Gormit" doczekał się swojego własnego serialu! Zabawny, przekorny i zawsze gotowy do psot Baranek Shaun nieustannie pakuje się w nowe kłopoty, ale dzięki swojej pomysłowości i niezwykłemu poczuciu humoru, zawsze wychodzi z nich obronną ręką.

4/15
4/15
Netflix - Strażak Sam

Bajka, którą rodzice mogą pamiętać z własnych dziecięcych lat, nie przestaje uczyć i bawić także i dziś! Sam to dzielny strażak, który strzeże mieszkańców małej Pontypandy. Razem ze swoimi przyjaciółmi dba o bezpieczeństwo znajomych i sąsiadów, równocześnie przeżywając niezwykłe przygody.

5/15
5/15
Netflix - Kot-o-ciaki

Kotociaki to ciepła i urocza historia o przygodach trzech zabawnych kotków - Krakersa, Budynia i ich młodszej siostry Pianki. Sympatyczne zwierzaki mają milion pomysłów na minutę, z których wiele kończy się dla nich kłopotami, jednak kotki nigdy nie tracą rezonu i zawsze znajdują ciekawy sposób na rozwiązanie swoich problemów!

6/15
6/15
HBO Go - Jej wysokość Zosia

Cały świat Zosi staje na głowie, kiedy mama dziewczynki wychodzi za potężnego króla Rolanda II. Niespodziewanie siedmioletnia Zosia musi odnaleźć wspólny język z dwojgiem dzieci Rolanda, Amber i Jankiem, oraz nauczyć się, jak być prawdziwą księżniczką. Na szczęście wrodzony wdzięk i uczynność Zosi sprawiają, że dziewczynka szybko podbija serca całego królestwa.

7/15
7/15
HBO Go - Shimmer i Shine

Najlepszymi przyjaciółkami Leah są dwa przyjazne duszki - Shimmer i Shine. Każdego dnia Leah może poprosić swoje znajome o spełnienie trzech z wybranych przez nią życzeń. I choć Shimmer i Shine zawsze starają się pomóc przyjaciółce, to często jednak ich próby czarów kończą się małą katastrofą, którą potem wspólnymi siłami muszą rozwiązać.

8/15
8/15
HBO Go - Dora i przyjaciele

Playa Verde to małe miasteczko, w którym nigdy nie dzieje się nic ciekawego. Takiego zdania jest przynajmniej ciekawska i pomysłowa Dora. Na dziewczynkę będzie jednak czekała wielka niespodzianka, gdy razem z czterema najlepszymi przyjaciółkami spróbuje odkryć dawne sekrety sennego na pozór miasta.

9/15
9/15
HBO Go - Świnka Peppa

Świnka Peppa to pełna humoru opowieść o rodzinie różowych zwierzaków, którzy wiodą życie takie, jak każdy z nas. Rodzice Peppy chodzą do pracy, a sama bohaterka i jej młodszy braciszek uczą się, bawią i rozrabiają niczym wszystkie dzieci. Ich przygody urzekają, wzbudzają śmiech i czasem wzruszają, pokazując, że świat zwierząt wcale nie różni się od świata ludzi!

10/15
10/15
HBO Go - Bąbelkowy świat Gupików

Bąbelkowy Świat Gupików to zaproszenie do podwodnej krainy morskich stworzeń, które każdego dnia chodzą do szkoły w głębinach oceanu. Tam zdobywają wiedzę, przeżywają szalone przygody i budują wspaniałe przyjaźnie. Oprócz nauki ważna jest dla nich bowiem również muzyka i mnóstwo dobrej zabawy!

11/15
11/15
VOD.pl - Heidi

Osierocona pięciolatka Heidi trafia pod opiekę ciotki z Frankfurtu. Niedługo potem jednak okazuje się, że ciotka nie może się nią zajmować, i wysyła ją do mieszkającego w górach dziadka. Uchodzący za dziwaka i gbura staruszek nie wydaje się najlepszym kandydatem na opiekuna dla małej dziewczynki. Tymczasem niespodziewanie między wnuczką a dziadkiem wytwarza się niezwykła więź. Przerwie ją dopiero powrót ciotki, która oznajmi, że Heidi musi wracać razem z nią do domu...

12/15
12/15
VOD.pl - Wiking Tappi

Szepczący Las to magiczne miejsca tuż nad brzegiem Lodowej Zatoki, gdzie swój dom znalazł Wiking Tappi. Oprócz niego tę wyjątkową krainę zamieszkują zwierzęta, elfy, pradawne duchy lasu i inne niezwykłe stworzenia. Razem bohaterowie przeżywają szereg przygód i uczą się, że najważniejsze jest bycie dobrym dla innych.

13/15
13/15
VOD.pl - Pszczółka Maja

Kultowa bajka, którą znają wszyscy widzowie na całym świecie! Maja, Gucio, Filip i Tekla to postacie, u boku których wychowały się całe pokolenia dzieci. Wykorzystaj ten moment, by przedstawić je także i Twoim pociechom, które - tak jak Ty kiedyś - odnajdą wśród nich prawdziwych przyjaciół!

14/15
14/15
VOD.pl - Rodzina Treflików

Zapraszamy do magicznego świata pacynek! Treflikowie to zwyczajna na pozór rodzina, która każdego dnia przenosi się do krainy zaklęć, gdzie każdy może spełniać swoje marzenia. Wszystko to dzięki tajemniczemu gościowi - Małemu Wujciowi, który wspiera małe rodzeństwo Treflików, pomagając mu odnaleźć się w otaczającym świecie.

15/15
15/15
VOD.pl - Pamiętnik Florki

Florka to mała, odrobinę przemądrzała ryjówka, która o wszystkim musi przekonać się sama! Nie bardzo wierzy w to, co mówią jej dorośli, dlatego próbuje zrozumieć rzeczywistość na własną rękę. Flora jest niezwykle głodna wiedzy, a w swoim pamiętniku z charakterystyczną dla siebie wnikliwością opowiada widzom o tym, jak postrzega otaczający ją świat.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć