Warszawa

Brightstorm. Podniebna wyprawa - już w księgarniach!

Brightstorm. Podniebna wyprawa - już w księgarniach!

Gotowi na pasjonującą przygodę? Razem z Arturem i Maudie wyruszcie w pełną niebezpieczeństw wyprawę do tajemniczej krainy Polaris, by odkryć tajemnice zagadkowego świata naukowców!


Ojciec Artura i Maudie to sławny odkrywca, który postanawia podbić niezdobytą krainę Polaris. Niespodziewanie jednak jego ekspedycja kończy się katastrofą, a on sam zostaje uznany za zaginionego. Co więcej, konkurencyjni badacze oskarżają go o próbę zniszczenia ich statku!

 


Artur i Maudie są zrozpaczeni – nie mogą stracić swojego jedynego żyjącego rodzica! Nie wierzą ponadto, że ich oddany nauce ojciec byłby zdolny zaszkodzić innym wynalazcom. Aby poznać prawdę i dowieść niewinności zaginionego taty, decydują się więc dołączyć do załogi statku Aurora, która podejmuje kolejną próbę odkrycia krainy Polaris.


W trakcie wyprawy rodzeństwo będzie musiało  wykazać się inteligencją i sprytem, by pokazać pozostałym członkom ekipy, że są godnymi następcami swojego sławnego taty, a także poznać odpowiedzi na gnębiące ich pytania i oczyścić imię własnej rodziny.


Z jakimi wyzwaniami Artur i Maudie będą musieli się zmierzyć podczas szalonej ekspedycji? I czy uda im się odkryć prawdę na temat niefortunnej podróży ojca? Razem z bliźniętami wyruszcie na podbój Polaris i dowiedzcie się tego sami!

 

Dowiedz się więcej!

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć