Warszawa

Ferie Zimowe w Multikinie

Ferie Zimowe w Multikinie

Ferie zimowe to idealna okazja na rodzinne wizyty w Multikinie. Familijny seans to zawsze dużo frajdy, więc w nasze progi zapraszamy Was jak najczęściej. Z takim repertuarem kilka kinowych wypadów jest nieunikniona! Sprawdźcie sami!

 

Harmonogram:

 

13 - 26 stycznia
Multikino: Zgorzelec, Gdynia, Katowice, Łódź, Rzeszów, Lublin, Rybnik, Jaworzno, Sopot, Słupsk, Rumia, Tychy, Czechowice-Dziedzice


Od 13 do 26 stycznia polecamy Wam przede wszystkim wielkie widowiska i animowane komedie. W kinach wciąż królować będzie opowieść rozgrywająca się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to zwieńczenie dziewięciu filmów i finał historii tytułowego rodu. Emocjonujące zakończenie, dużo humoru i jeszcze więcej emocji - to film, na którym nikt nie będzie się nudzić! Polecamy także dwie inne produkcje fabularne: "Doktor Dolittle" z Robertem Downeyem Jr. oraz "Jumanji: Następny poziom" - szaloną podróż do wnętrza gry komputerowej. Z filmów animowanych warto polecić dwie produkcje: "Urwis" to opowieść o psiaku z dobrego domu, który musi nauczyć się życia od nowa, zaś "Tajni i fajni" zabiorą nas do świata międzynarodowych szpiegów.

 

27 stycznia - 9 lutego

Multikino: Kielce, Bydgoszcz, Kielce, Poznań 51, Malta oraz Stary Browar, Włocławek, Olsztyn, Elbąg

 

Od 27 stycznia do 9 lutego proponujemy wzruszające i zabawne produkcje dla całej rodziny. "Śnieżka i fantastyczna siódemka" to koreańska animowana komedia, która wywraca bajkę o Królewnie Śnieżce do góry nogami. Śnieżka zaczyna jako nieco niższa i okrąglejsza osóbka, zaś krasnoludki to tak naprawdę... zaklęci książęta. A to tylko początek wariackiej przygody i przy okazji niezła historia o tym, że prawdziwe piękno jest w sercu! Oprócz tego polecamy produkcje fabularne: "Doktor Dolittle" oraz wzruszającą opowieść o niezwykłej przyjaźni "Chłopiec i wilk". Kochacie animacje i słodkie czworonogi? Wybierzcie się na dwa zabawne filmy: "Gang zwierzaków" oraz "Superpies i Turbokot".

 

10 - 23 lutego
Multikino: Warszawa Ursynów, Targówek, Wola, Złote-Tarasy, Pruszków oraz Młociny, Wrocław Pasaż, Szczecin, Radom, Koszalin, Zgorzelec

 

Od 10 do 23 lutego w Multikinie rządzić będą zwierzaki! Polecamy Wam dwie produkcje, które różni wiele, ale łączy miłość do czworonogów i innych słodziaków. "Doktor Dolittle" to nowa wersja klasycznej historii o tytułowym naukowcu, który opanował mowę zwierząt. W tytułową postać wciela się tym razem Robert Downey Jr., zaś jego doktor wraz ze swoją zwierzęcą świtą ruszy na emocjonującą wyprawę. "Gang zwierzaków" zaś to animowana opowieść prosto z Robomiasta, w którym Robogliny wciąż siedzą na ogonach tytułowej paczki przyjaciół. Z kolei fabularny "Zew krwi" to nowa adaptacja klasycznej powieści Jacka Londona. W głównej roli sam Harrison "Han Solo" Ford! A jeśli lubicie fantasy, to animacja "Bayala i ostatni smok", pełna wróżek i przygód, z pewnością Wam się spodoba.

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć