Warszawa

Planszówki na dobry początek roku szkolnego

Koniec lata oznacza dla najmłodszych powrót do szkolnej rzeczywistości, w której czekają na nich nowe obowiązki, nowe zajęcia i nowe wyzwania.

 

Natłok dodatkowej pracy z pewnością sprawi, że pomimo dobiegających kresu dwóch miesięcy wakacyjnego lenistwa dzieci odczują wzmożoną potrzebę zanurzenia się w zabawie, dzięki której zyskają chwilę wytchnienia od szkolnego stresu i zmartwień. Specjalnie z myślą o nich producent FoxGames przygotował więc nowy zestaw gier ćwiczących koordynację, rozwijających umiejętność pracy w grupie, a także – co najważniejsze – gwarantujących mnóstwo doskonałej rozrywki!


W  serii znaleźć można dwie gry planszowe - "Sprint" i "Obłędny rycerz", oraz karciane "Obłoczki".

 


"Sprint" to gra przeznaczona dla dzieci od sześciu lat, w której uczestnicy mają za zadanie pomóc powolnemu żółwiowi wyprzedzić przebiegłego królika! Gracze muszą zjednoczyć siły, by poruszyć zdeterminowanego żółwia o jak największą liczbę pól poprzez wyciągnięcie  odpowiedniej liczby kart. Emocjonująca i nieprzewidywalna zabawa, która łączy w sobie elementy gry zręcznościowej i kooperacyjnej.

 

 

W "Obłędnym rycerzu" gracze wcielą się natomiast w rolę dzielnego bohatera, który za wszelką cenę pragnie uratować porwaną przez  bandytów księżniczkę! Aby pomóc walecznemu rycerzowi przedrzeć się przez usiane pułapkami i niebezpieczeństwami terytorium wroga i zwyciężyć bitwę o życie i honor pięknej następczyni tronu, uczestnicy muszą połączyć siły i za pomocą ruchów interaktywnej planszy przeprowadzić śmiałka przez szereg czekających go misji. Doskonała zabawa dla dzieci powyżej sześciu lat, która rozwija koordynację i umiejętność pracy zespołowej.

 


"Obłoczki" z kolei pozwolą zawodnikom zanurzyć się w świecie pierzastych kształtów, gdzie czekać będzie na nich zadanie jak najszybszego połączenia dwóch pasujących połówek obrazków stworzonych z przepływających przez niebo chmur. Rozwijająca wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość gra dla całej rodziny, odpowiednia dla dzieci powyżej czterech lat.


Nowa kompilacja gier od FoxGames zapewni Wam mnóstwo wspaniałych chwil, spędzonych w gronie najbliższych na świetnej zabawie, przy jednoczesnym rozwoju zdolności takich jak zręczność, koordynacja, spostrzegawczość i praca w grupie. Idealna, zarówno relaksująca, jak i stymulująca rozrywka na nadchodzące miesiące szkolnej pracy!

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć