Warszawa

Novakid.pl - nowoczesna nauka języka angielskiego dla dzieci

Efektywna nauka angielskiego z native speakerem, podczas której dzieci od razu uczą się poprawnej wymowy i dużo rozmawiają. Odbywa się online, dzięki czemu czas spędzony przed komputerem stają się produktywny i rozwijający. Dzieci są wciągnięte w świat języka angielskiego i nie mogą oderwać się od nauki. Brzmi zachęcająco? Przeczytajcie o nowoczesnej szkole językowej Novakid.pl i dołączcie do grona zadowolonych rodziców.

 

 

 

Nauka języka angielskiego online staje się coraz bardziej popularną i budzącą zainteresowanie metodą edukacyjną. Dziecko uczy się języka w swoim środowisku, dzięki czemu czuje się bezpiecznie i łatwiej oswaja się z nowymi zagadnieniami. Lekcje internetowe są także bardzo wygodne dla rodziców. Godziny zajęć dostosowywane są do cotygodniowego planu rodziny i nie wymagają zawożenia pociech do szkoły językowej.

 

Zdecydowanie dużym plusem jest możliwość konwersacji z native speakerem. Nie każda stacjonarna szkoła językowa stwarza takie możliwości, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Od początku nauki dzieci uczą się poprawnej wymowy. Poznają każde słowo w kontekście. Język angielski staje się dla nich drugim językiem ojczystym, dzięki bardzo efektywnej metodzie nauczania - Total Physical Response. Nie traktuje ona języka jako zestawu reguł. Buduje sieć poznawczą, sprawia, że przyswajanie języka staje się dla dziecka naturalne. Należy podkreślić, że nauczyciele to nie tylko specjaliści językowi, ale także eksperci z zakresu edukacji najmłodszych.

 

 

W trakcie lekcji dziecko rysuje, korzysta z tablic interaktywnych, przyswaja nowy materiał w formie zabawy. Taki sposób prowadzenia zajęć odpowiada na naturalną ciekawość dziecka i pozwala ją rozwijać. Zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach w wieku 4-12 lat. Nauka to przyjemność i dobra zabawa, nie obowiązek rozliczany systemem kar i nagród.

 

Rodzice często polecają szkołę Novakid.pl. Są zadowoleni z postępów, jakie robią ich pociechy. „Nasza córcia odlicza dni do poniedziałku, bo wtedy ma angielski. (…) Już na trzeciej lekcji potrafiła odpowiadać na pytania, nie tylko powtarzać. Ma 5,5 roku. Metoda robi wrażenie” pisze mama Dorota w komentarzu na Facebooku szkoły. Dzieci, które przekonały się do takiej formy zajęć, korzystają z niej długo, a Novakid.pl zapewnia swoim stałym klientom atrakcyjne rabaty. Natomiast nowi użytkownicy otrzymują bonus powitalny w wysokości 25 zł. Dla czytelników portalu CzasDzieci Novakid.pl przygotowało specjalną zniżkę 15% na pakiety 5 i 10 zajęć. (DZIECI15). Zniżka jest ważna do 31 lipca.

 

Zobacz jak wygląda lekcja języka angielskiego w Novakid.pl:

 

 

Już dzisiaj zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć