Strefa rodzica » Artykuły » Novakid.pl - nowoczesna nauka języka angielskiego dla dzieci

Novakid.pl - nowoczesna nauka języka angielskiego dla dzieci

Efektywna nauka angielskiego z native speakerem, podczas której dzieci od razu uczą się poprawnej wymowy i dużo rozmawiają. Odbywa się online, dzięki czemu czas spędzony przed komputerem stają się produktywny i rozwijający. Dzieci są wciągnięte w świat języka angielskiego i nie mogą oderwać się od nauki. Brzmi zachęcająco? Przeczytajcie o nowoczesnej szkole językowej Novakid.pl i dołączcie do grona zadowolonych rodziców.

 

 

 

Nauka języka angielskiego online staje się coraz bardziej popularną i budzącą zainteresowanie metodą edukacyjną. Dziecko uczy się języka w swoim środowisku, dzięki czemu czuje się bezpiecznie i łatwiej oswaja się z nowymi zagadnieniami. Lekcje internetowe są także bardzo wygodne dla rodziców. Godziny zajęć dostosowywane są do cotygodniowego planu rodziny i nie wymagają zawożenia pociech do szkoły językowej.

 

Zdecydowanie dużym plusem jest możliwość konwersacji z native speakerem. Nie każda stacjonarna szkoła językowa stwarza takie możliwości, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Od początku nauki dzieci uczą się poprawnej wymowy. Poznają każde słowo w kontekście. Język angielski staje się dla nich drugim językiem ojczystym, dzięki bardzo efektywnej metodzie nauczania - Total Physical Response. Nie traktuje ona języka jako zestawu reguł. Buduje sieć poznawczą, sprawia, że przyswajanie języka staje się dla dziecka naturalne. Należy podkreślić, że nauczyciele to nie tylko specjaliści językowi, ale także eksperci z zakresu edukacji najmłodszych.

 

 

W trakcie lekcji dziecko rysuje, korzysta z tablic interaktywnych, przyswaja nowy materiał w formie zabawy. Taki sposób prowadzenia zajęć odpowiada na naturalną ciekawość dziecka i pozwala ją rozwijać. Zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach w wieku 4-12 lat. Nauka to przyjemność i dobra zabawa, nie obowiązek rozliczany systemem kar i nagród.

 

Rodzice często polecają szkołę Novakid.pl. Są zadowoleni z postępów, jakie robią ich pociechy. „Nasza córcia odlicza dni do poniedziałku, bo wtedy ma angielski. (…) Już na trzeciej lekcji potrafiła odpowiadać na pytania, nie tylko powtarzać. Ma 5,5 roku. Metoda robi wrażenie” pisze mama Dorota w komentarzu na Facebooku szkoły. Dzieci, które przekonały się do takiej formy zajęć, korzystają z niej długo, a Novakid.pl zapewnia swoim stałym klientom atrakcyjne rabaty. Natomiast nowi użytkownicy otrzymują bonus powitalny w wysokości 25 zł. Dla czytelników portalu CzasDzieci Novakid.pl przygotowało specjalną zniżkę 15% na pakiety 5 i 10 zajęć. (DZIECI15). Zniżka jest ważna do 31 lipca.

 

Zobacz jak wygląda lekcja języka angielskiego w Novakid.pl:

 

 

Już dzisiaj zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Jak zachęcić dziecko do czytania? więcej » x
Zobacz » Artykuły
Jak zachęcić dziecko do czytania?

Jak zachęcić dziecko do czytania?

Chcesz zachęcić dziecko do częstszego sięgania po książki, ale nie wiesz jak to zrobić? Jak sprawić, by czas spędzony na czytaniu był przyjemnością? więcej »
Letnia Akademia LiveKid

Letnia Akademia LiveKid

Dziewięciu wyjątkowych prelegentów, setki zapisanych Gości, 540 minut edukacyjnych spotkań dla Rodziców. więcej »
Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz to miasto, w którym nie sposób się nudzić! Obojętnie czy ma się 5 lat czy 50. Przekonajcie się sami. więcej »
Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce, czyli Runmaggedon łączy wyzwanie sportowe z integracją zespołów pracowniczych i wsparciem szczytnego celu. Uczestnicy Runmaggedonu pomaganie mają we krwi. Teraz mogą wesprzeć Komitet Ochrony Praw Dziecka więcej »
Pierwsze urodziny - prezenty na roczek dla chłopca i dziewczynki

Pierwsze urodziny - prezenty na roczek dla chłopca i dziewczynki

Roczek to długo wyczekiwana chwila przez rodziców, dziadków, chrzestnych i wszystkich innych członków rodziny brzdąca. Goście zwykle intensywnie zastanawiają się nad odpowiednim prezentem dla rocznego dziecka. Okazuje się, że wybór wcale nie jest trudny! Zobacz, jakie zabawki okażą się najlepszym prezentem na pierwsze urodziny i dlaczego zadowolone będzie z nich nie tylko dziecko, ale też jego rodzice. więcej »
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami! więcej »
Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania
Patronat CzasDzieci.pl

Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania

Zapraszamy najmłodszych fanów biegania do kolejnego konkursu; "Moje lubione miejsca do biegania", w którym zadaniem uczestników jest przedstawienie w dowolnej formie (opis, rysunek, zdjęcie) z krótkim uzasadnieniem, najlepszych miejsc na jogging. więcej »
Jak pies z kotem? a może z szopem? Premiera nowego serialu "Taffy" w Boomerangu

Jak pies z kotem? a może z szopem? Premiera nowego serialu "Taffy" w Boomerangu

Boomerang przedstawia nowego bohatera! Buszujący w śmieciach szop - Taffy - przebiera się za kota i zadomawia w rezydencji Pani Majętnej. Wierny przyjaciel właścicielki, pies Bentley wie, kim tak naprawdę jest nowy lokator i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć. Premiera już 15 lipca więcej »
Fast food w dziecięcej diecie

Fast food w dziecięcej diecie

Dzieci uwielbiają potrawy typu fast food, i jest to fakt, z którym trudno dyskutować. Nawet najwyborniejsza zupa pomidorowa czy najpiękniej wysmażony kotlet schabowy w starciu z pizzą, burgerami, hot-dogami lub frytkami mają w opinii małych smakoszy bardzo nikłe szanse powodzenia... więcej »
Ogród dla dzieci - sprawdź jakie atrakcje i zabawy możesz przygotować w ogrodzie

Ogród dla dzieci - sprawdź jakie atrakcje i zabawy możesz przygotować w ogrodzie

Często w okresie wakacyjnym maluchy nudzą się. Zwłaszcza latem, warto zorganizować we właściwy sposób czas swoim pociechom, kiedy mają one przerwę od przedszkola czy szkoły. Możliwości jest bardzo dużo, jednak jednym z najlepszych rozwiązań jest stworzenie atrakcji dzieciom we własnym ogrodzie. więcej »
Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019