Warszawa

Jaka metoda nauki języka angielskiego jest najlepsza i dlaczego nauka z native speakerem przynosi efekty najszybciej?

Jaka metoda nauki języka angielskiego jest najlepsza i dlaczego nauka z native speakerem przynosi efekty najszybciej?

Od kilku miesięcy na naszym rynku dostępna jest nowoczesna platforma do nauki języka angielskiego dla dzieci. To elastyczne rozwiązanie doskonałe dla dzieci od 7 roku życia. Lekcje online z lektorem na żywo odbywają się na żądanie, nie musisz się zatem martwić dopasowaniem zajęć do planu lekcji Twojego dziecka.


Zajęcia się indywidualne, dostosowane w 100% do Twojego dziecka i to na nim skupia się lektor. Jeśli Twoje dziecko nie może uczestniczyć danego dnia w lekcji, odbywa ją w innym dogodnym dla niego terminie. Żadne zajęcia nie przepadają. Spotkania odbywają się przez internet, zatem odchodzą nam uciążliwe dojazdy do szkoły stacjonarnej. Lekcje mogą się odbywać zaraz po szkole lub rano, kiedy Twoje dziecko idzie do szkoły na późniejszą godzinę.


Zachęcamy dzieci do nauki z native speakerami, a dla osób początkujących lub nieśmiałych oferujemy naukę z lektorem polskim. Z naszych doświadczeń wynika, że dzieci uczące się z native speakerami szybko przełamują barierę językową i zaczynają komunikować się po angielsku. To nowoczesna metoda, która przynosi szybkie efekty. Postępy przedstawiamy rodzicom w raportach, które wysyłamy po każdej lekcji.

 


Wiemy, że nauczanie dzieci znacząco różni się od uczenia osób dorosłych. Dzieci uczą się szybciej, ale potrzebują więcej czasu na utrwalenie nowego materiału, dlatego też kurs dla dzieci Tutlo obejmuje regularne powtórki materiału. Każda lekcja zaczyna się od powtórzenia słówek z poprzednich zajęć, a co pięć lekcji dziecko utrwala materiał wprowadzony w ich trakcie.


Lekcje są zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywać koncentrację dziecka, która w naturalny sposób nie może być tak długa jak u osoby dorosłej. Każda lekcja trwa 20 minut. Dzieci uczą się alfabetu - każda lekcja jest poświęcona kolejnej literze alfabetu. Skrypty zawierają dużo obrazków. Lekcje prowadzone są w sposób interaktywny, native speakerzy mówią do dziecka wolno i wyraźnie, są przyjaźnie nastawieni i entuzjastyczni.

 

Zapraszamy na https://pl.tutlo.com/kursy/kurs-angielskiego-dla-mlodziezy-online/

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć