Strefa rodzica » Artykuły » Jaka metoda nauki języka angielskiego jest najlepsza i dlaczego nauka z native speakerem przynosi efekty najszybciej?

Jaka metoda nauki języka angielskiego jest najlepsza i dlaczego nauka z native speakerem przynosi efekty najszybciej?powiększ

Jaka metoda nauki języka angielskiego jest najlepsza i dlaczego nauka z native speakerem przynosi efekty najszybciej?

Od kilku miesięcy na naszym rynku dostępna jest nowoczesna platforma do nauki języka angielskiego dla dzieci. To elastyczne rozwiązanie doskonałe dla dzieci od 7 roku życia. Lekcje online z lektorem na żywo odbywają się na żądanie, nie musisz się zatem martwić dopasowaniem zajęć do planu lekcji Twojego dziecka.


Zajęcia się indywidualne, dostosowane w 100% do Twojego dziecka i to na nim skupia się lektor. Jeśli Twoje dziecko nie może uczestniczyć danego dnia w lekcji, odbywa ją w innym dogodnym dla niego terminie. Żadne zajęcia nie przepadają. Spotkania odbywają się przez internet, zatem odchodzą nam uciążliwe dojazdy do szkoły stacjonarnej. Lekcje mogą się odbywać zaraz po szkole lub rano, kiedy Twoje dziecko idzie do szkoły na późniejszą godzinę.


Zachęcamy dzieci do nauki z native speakerami, a dla osób początkujących lub nieśmiałych oferujemy naukę z lektorem polskim. Z naszych doświadczeń wynika, że dzieci uczące się z native speakerami szybko przełamują barierę językową i zaczynają komunikować się po angielsku. To nowoczesna metoda, która przynosi szybkie efekty. Postępy przedstawiamy rodzicom w raportach, które wysyłamy po każdej lekcji.

 


Wiemy, że nauczanie dzieci znacząco różni się od uczenia osób dorosłych. Dzieci uczą się szybciej, ale potrzebują więcej czasu na utrwalenie nowego materiału, dlatego też kurs dla dzieci Tutlo obejmuje regularne powtórki materiału. Każda lekcja zaczyna się od powtórzenia słówek z poprzednich zajęć, a co pięć lekcji dziecko utrwala materiał wprowadzony w ich trakcie.


Lekcje są zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywać koncentrację dziecka, która w naturalny sposób nie może być tak długa jak u osoby dorosłej. Każda lekcja trwa 20 minut. Dzieci uczą się alfabetu - każda lekcja jest poświęcona kolejnej literze alfabetu. Skrypty zawierają dużo obrazków. Lekcje prowadzone są w sposób interaktywny, native speakerzy mówią do dziecka wolno i wyraźnie, są przyjaźnie nastawieni i entuzjastyczni.

 

Zapraszamy na https://pl.tutlo.com/kursy/kurs-angielskiego-dla-mlodziezy-online/


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Książki na Czasie - Wakacje 2018 więcej » x
Zobacz » Artykuły
Książki na Czasie - Wakacje 2018

Książki na Czasie - Wakacje 2018

Lato definitywnie za nami. Skończyły się długie letnie wieczory i beztroskie wakacyjne wyprawy. Czas wrócić do obowiązków i przygotować się na nadchodzącą jesień, ale... zostaną z nami książkowe owoce lata, które z dumą przed Wami prezentujemy :) więcej »
38 Rawa Blues Festival  - rozmowa z IRKIEM DUDKIEM

38 Rawa Blues Festival - rozmowa z IRKIEM DUDKIEM

Najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy indor na świecie odbędzie się po raz 38. ?Tutaj muzyka jest jedynym dopalaczem!? ? wyznaje IREK DUDEK (ps. Shakin' Dudi) ? muzyk, kompozytor, wokalista, harmonijkarz, autor tekstów oraz twórca i dyrektor Rawa Blues Festival. więcej »
Jak udekorować okna w pokoju dziecka?

Jak udekorować okna w pokoju dziecka?

Przygotowując i urządzając dziecięcy pokój, pragniemy stworzyć dla naszego dziecka miejsce bezpieczne, komfortowe, ale także jak najładniejsze. więcej »
Jak urządzić pokój dla dziecka? 5 oryginalnych sposobów na dekorację wnętrza

Jak urządzić pokój dla dziecka? 5 oryginalnych sposobów na dekorację wnętrza

Nie masz pomysłu jak urządzić pokój dla dziecka? Chcesz, by wnętrze było nie tylko piękne, ale także funkcjonalne? więcej »
Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Wspólne czytanki na dobranoc powinny stanowić obowiązkowy punkt w harmonogramie dnia każdej rodziny. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego, poniżej przedstawiamy korzyści płynące z czytania maluchom przed zaśnięciem. Jesteście ciekawi? więcej »
Kosmetyki dla dzieci - jak wybierać produkty ze sklepowych półek?

Kosmetyki dla dzieci - jak wybierać produkty ze sklepowych półek?

Kosmetyków dla dzieci na półkach sklepowych znajdujemy coraz więcej. Poza standardowymi produktami kosmetycznymi, które przeznaczone są dla skóry wrażliwej i delikatnej, zakupić można specjalistyczne linie, w tym właśnie dla dzieci. więcej »
Jak uchronić dziecko przed infekcjami?

Jak uchronić dziecko przed infekcjami?

Nadchodzi jesień - pora, gdy temperatura zaczyna spadać, za oknem robi się deszczowo, a dzieci stają się mniej odporne na infekcje. Wielu rodziców chciałoby uchronić swoje pociechy przed zarazkami, lecz nie jest to łatwe, gdy spędzają one większość czasu poza domem.
więcej »
TOP 9 sposobów na podniesienie pewności siebie u dziecka

TOP 9 sposobów na podniesienie pewności siebie u dziecka

Pewne siebie dzieci wierzą w swoje umiejętności, łatwiej rozwiązują problemy, efektywniej się uczą, a także nie zrażają się swoimi porażkami. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad tym, jak można pomóc swojemu dziecku. więcej »
Różnorodność i wielozadaniowość tabletu

Różnorodność i wielozadaniowość tabletu

Do czego tak naprawdę służy tablet? Jakie funkcje spełnia? Dlaczego posiadanie tabletu ułatwia wykonywanie wielu czynności? Analitycy z Pew Research Center oraz Monetate zestawili wiele różnych statystyk, z których wynika, że aż 3. na 4. użytkowników tabletów korzysta z nich codziennie średnio przez 95 minut! więcej »
Jak urządzić łazienkę bezpieczną dla dziecka?

Jak urządzić łazienkę bezpieczną dla dziecka?

Każdy rodzic doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie przystosowanie domu do dziecka. Dużą rolę odgrywa konieczność zabezpieczenia elementów, które mogą wyrządzić dziecku krzywdę. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Konkurs na czasie

Wakacyjny konkurs z Danusią

Wakacyjny konkurs z Danusią

Dom Spotkań z Historią i CzasDzieci.pl zapraszają do udziału w konkursie. Wakacje się kończą, ale nie kończą się letnie wspomnienia. Podzielcie się z nami najpiękniejszymi wakacyjnymi przygodami.  

W domu z dzieckiem

Ubezpieczenie dzieci1 BacktoSchool1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Prezenty1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018