Warszawa

Aru Shah i Drzewo Życzeń. Tom III serii Kroniki Pandawów RR

Aru Shah i Drzewo Życzeń. Tom III serii Kroniki Pandawów RR

Wydawnictwo: Galeria Książki
od 6 do 12 lat
PATRONAT
NOWOŚĆ
ISBN: 978-83-66173-54-5

Opis książki

Wojna między dewami a demonami zbliża się nieuchronnie i Innoświat pozostaje w stanie najwyższej gotowości. Czternastoletnia Aru Shah i jej przyjaciele otrzymują zadanie uratowania dwóch nieznanych im osób – jedna z nich zna słowa przepowiedni, która może zadecydować o zwycięstwie lub porażce w wojnie. Okazuje się, że osoby te, bliźniaczki, są kolejnymi siostrami Pandawami, a według przepowiedni jedna z pięciu sióstr jest fałszywa…

 

Kiedy bohaterom nie udaje się utrzymać w tajemnicy przepowiedni i poznaje ją Śpiący, ich niebiańscy nauczyciele domagają się, by drużyna Pandawów na pewien czas zaprzestała działań przeciwko niemu. Aru jednak uważa, że aby przywrócić Pandawom dobre imię, muszą odnaleźć Kalpawrikszę, drzewo spełniające życzenia, które wyłoniło się z Oceanu Mleka. Jeśli Aru zdoła dotrzeć do drzewa przed Śpiącym, być może – wypowiadając jedno jedyne życzenie – odmieni los całego świata.

Aru, uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić…

 

Trzeci tom Kronik Pandawów z nowymi, wyjątkowymi postaciami, złowrogimi demonami i wspaniałymi czarodziejskimi krainami jest tak barwny i pełen radości jak Holi, ulubione święto Aru.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Aru Shah i Drzewo Życzeń. Tom III serii Kroniki Pandawów RR

Czy każde życzenie warto spełnić?

Od pierwszej strony wrzuceni zostajemy w wir opowieści, a jej tempo nigdy nie zwalnia, trzymając w napięciu, aż do zaskakujące zakończenia. W trzeciej już części opowieści wierni czytelnicy znajdą starych znajomych, ale do ich grona dołączą i nowi bohaterowie. Bezbłędnie sprawdzi się również zestawienie mitologii hinduskiej z popkulturą.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć