Warszawa

Disney Ucz się z nami. 3-latek ćwiczy
PATRONAT CzasDzieci.pl

Disney Ucz się z nami. 3-latek ćwiczy

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 3 do 4 lat
tagi: nauka  edukacyjna  zabawa 

Program Disney Ucz się z nami powiększa się o książki edukacyjne kierowane do trzylatków. Opierając się na badaniach, które dowodzą, że dzieci najlepiej uczą się podczas rozwiązywania zróżnicowanych zadań, zespół ekspertów do spraw edukacji wydawnictwa Ameet opracował  nową serię książek  przeznaczonych do indywidualnej pracy rodzica z małym jeszcze dzieckiem.


Disney Ucz się z nami. 3- latek ćwiczy i 3 latek poznaje to tytuły, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc razem spójną całość. W książce 3-latek poznaje wprowadzone są zagadnienia, które dziecko może utrwalać, rozwiązując zadania zawarte w zeszycie ćwiczeń.

 

    


Czy wiesz dlaczego umiejętności rysowania i właściwego trzymania kredki są tak istotne w rozwoju trzylatka? Przede wszystkim dlatego, że pomagają rozwinąć motorykę małą (czyli) wzmacniając mięśnie dłoni i palców dziecka. Wczesne ćwiczenia w tym zakresie są inwestycją w dalszy rozwój malucha, stwarzając solidną podstawę do nauki czynności bardziej zaawansowanych, takich jak pisanie liter i cyfr. A wszystko to podczas świetnej zabawy!

3 latek ćwiczy wprowadzi malucha w świat szlaczków i kształtów. Pozwoli mu opanować stabilne trzymanie ołówka lub kredki i dzielnie podążać śladem odważnego Agenta Oso. Dzięki ulubionemu bohaterowi Twoja pociecha rozpocznie naukę kreślenia po śladzie prostych linii, zygzaków, kół czy fali, a zdobyte umiejętności będzie mogła doskonalić dzięki ćwiczeniom na ścieralnych stronach.

Recenzje książki (Disney Ucz się z nami. 3-latek ćwiczy)

Recenzja rodzica
Wspaniała frajda dla dziecka

Disney. Ucz się z nami to program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kiedy nasz maluch chodzi do przedszkola, warto zakupić książeczki, które w domu będą utrwalały wiadomości poznane w czasie zajęć. Zeszyt „3-latek ćwiczy” zawiera strony, które można po namalowaniu zetrzeć mokrą szmatką i rozpocząć od początku. Wykorzystanie kolorowych mazaków to wspaniała frajda dla dziecka. Malowanie po śladzie, kropkowanie, omijanie obiektów poprzez manewry małych rączek to zabawa i nauka. Serdecznie polecam ten tytuł, który zawiera aż 32 kolorowe strony.

Recenzja nauczyciela
Do pracy indywidualnej

Seria książek Disney uczy- Ucz się z nami 3- latek ćwiczy to książki, jak sama nazwa wskazuje, skierowane do dzieci najmłodszych. Pozwala ona na indywidualną pracę z dzieckiem. Celem jest np. wprowadzenie maluszka w świat szlaczków, kształtów i kolorów. W drodze do zdobywania nowych umiejętności towarzyszy naszym pociechom Agent Oso. Prowadzi dziecko tak, by jak najłatwiej wskazać mu drogę do kreślenia prostych śladów, figur takich jak koła, pokazuje jak narysować proste zygzaki. Atutem książeczek jest niewątpliwie to, że znajdują się w nich ścieralne strony. Pozwoli to zatem dzieciom na doskonalenie własnych umiejętności. Maluchy chętnie wykonują kolejne ćwiczenia, ponieważ podobają im się kolorowe strony, zadania są zgodne z ich umiejętnościami, dzięki czemu dziecko nie zniechęca się i chętnie uczy się przez zabawę. Książki te to świetny sposób na pracę z maluchem, jednak pracę indywidualną. Polecam szczególnie książeczki rodzicom bądź nauczycielom do pracy indywidualnej. Książeczki opracowane są w oparciu o nową podstawę programową, co doskonale dopełnia edukację dziecka.

Recenzja bibliotekarza
Fantastyczna pomoc edukacyjna

Disney uczy. Ucz się z nami. Poziom 0 to fantastyczna pomoc edukacyjna  przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Wspólnie ze znanymi ze szklanego ekranu disnejowskimi postaciami z kreskówek milusińscy uczą się  rozpoznawać m.in. kolory, kształty czy przeciwieństwa. Nagrodą zaś za dobrze wykonane zadania są, tak lubiane przez wszystkie dzieci, naklejki-nagrody! Na uwagę zasługuje również niezwykle staranne i kolorowe wydanie tej rewelacyjnej książki. Polecam tę znakomitą i wyjątkową edukacyjną książkę, która dostarczy dzieciom ciekawych doświadczeń i zapewni im wiele zabawy z disnejowskimi postaciami!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć