Kraków

Wiosenny wypoczynek rodzinny pod Krakowem

Wiosenny wypoczynek rodzinny pod Krakowem

Wodneogrody to miejsce stworzone z zamiłowania do gotowania, sztuki i wiejskiej przyrody. To miejsce, w którym w sielskiej atmosferze polskiej wsi aktywnie spędza się czas. W gospodarstwie można łowić ryby z brzegu i łódki, zagrać w siatkówkę oraz pojeździć konno. A to nadal nie wszystko!

 

Poznajcie Wodneogrody w Sierakowicach!

Kliknij w obrazek, aby poznać szczegóły.

 

Sieraków 223

32-410 Dobczyce

Tel 792 040 028

gospodarstwo@wodneogrody.pl

 

1/8
1/8

Okolica


Sieraków, miejsce gdzie położone jest nasze gospodarstwo, leży 24 kilometry od Kościoła Mariackiego. Poza bliskością i łatwością dojazdu z Krakowa, okolica charakteryzuje się najczystszym powietrzem w Małopolsce.

 

Wpływa na to ogromny zbiornik wodny o powierzchni prawie 11 kilometrów kwadratowych bez zabudowań i niskiej emisji. Szczególnie chroniony ze względu na to ze jest to zbiornik wody pitnej dla Krakowa. Zalew tworzy idealnie miejsce do szybkiej wymiany powietrza.

2/8
2/8

Krajobraz wokół Sierakowa

 

jest niezwykle urokliwy za sprawą wzniesień Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego porośniętego lasami. Idealne miejsce do wycieczek rowerowych i konnych, grzybiarzy i spacerów. Wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku.

3/8
3/8

Gospodarstwo Wodneogrody

 

zostało stworzone z zamiłowania do gotowania, sztuki i wiejskiej przyrody. Sztukę, która jest trwałym fragmentem naszego projektu rozumiemy, jako wytworzenie nastroju poprzez aktywny wypoczynek, zdrowe jedzenie w otoczeniu wiejskiej przyrody.

 

Jak to w sztuce bywa, każdy preferuje coś innego. Dlatego zapewniamy Państwu możliwość zbudowania indywidualnego programu relaksu i wypoczynku dla Państwa i waszej rodziny. W sielskiej atmosferze podkrakowskiej wsi namawiamy do aktywnego spędzenia czasu.

4/8
4/8

W naszym gospodarstwie ze stawami o powierzchni 5 ha można łowić ryby z brzegu i łódki, zagrać w siatkówkę oraz pojeździć konno. 

 

Do Państwa dyspozycji jest wędzarnia i piec chlebowy.

 

Oferuje smaczne posiłki przyrządzane ze zdrowych produktów z własnego gospodarstwa i okolic. Własne stawy rybne zapewniają nam świeżą rybę i pewność, że jest hodowana naturalnie.

5/8
5/8

Dbamy też o bezpieczeństwo

 

szczególnie dzieci. Zapewniamy opiekę dzieciom pod nadzorem personelu z uprawnieniami pedagogicznymi. Dzieci mają bezpieczny kontakt ze zwierzętami dzieciom. Wszystkie stawy są zabezpieczone odpowiednim ogrodzeniem.

6/8
6/8

Wyjątkowość naszej oferty

 

Mieszkamy na terenie naszego gospodarstwa z dala od zgiełku dużego miasta. Chętnie gościmy turystów, którzy poszukują podobnych klimatów i świetnie wypoczywają aktywnie i odpoczywają w otoczeniu wiejskiej przyrody, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

7/8
7/8

Bardzo ważna jest dla nas jakość życia 

 

Każdy nasz gość może zadzwonić wcześniej i opowiedzieć o tym jak mu się najlepiej odpoczywa a my postaramy się przygotować dla niego program. Uwzględnimy jego potrzeby rodziny i przyjaciół. Namawiamy na wspólny wypoczynek dziadków rodziców i dzieci.

8/8
8/8

Przykładowe zajęcia dla dzieci w czasie, kiedy rodzice odpoczywają w ramach swoich zajęć. 

 

Organizujemy warsztatami artystyczne, pieczenie chleba, pływanie na pontonie, łowienie ryb, karmienie zwierząt w mini zoo i inne. Dla rodziców jazda konna wynajem rowerów, uczta kulinarna, grillowanie, ognisko, piknik z kocykiem i inne w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

Dowiedz się więcej

 

Gospodarstwo Wodne Ogrody

Sieraków 223

32-410 Dobczyce

Tel 792 040 028

gospodarstwo@wodneogrody.pl

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć