Kraków

Wakacje pełne fascynujących atrakcji w Muzeum Inżynierii i Techniki

Lato to czas przygód, odkrywania nowych pasji i niezapomnianych chwil. Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat wraz z opiekunami na wakacyjne zajęcia. Każdy dzień będzie poświęcony innej tematyce.

 

 

W poniedziałki zaplanowane są zabawy przy edukacyjnych obiektach w Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema. Natomiast od wtorku do piątku zajęcia odbędą się w Zajezdni, mieszczącej się przy ul. św. Wawrzyńca 15. W tych dniach dzieci wraz z opiekunami będą miały okazję zgłębiać różne dziedziny inżynierii podczas warsztatów, zwiedzać wystawę „Miasto. Technoczułość” oraz bawić się w Strefie Klocków.

 

Dowiedz się więcej

 

W trakcie wakacji skorzystajcie też z Rodzinnych oprowadzań po wystawie „Miasto. Technoczułość”. Ścieżka zwiedzania została specjalnie przygotowana z myślą o młodszych gościach, odbędą się one 20 lipca oraz 10 sierpnia. Na wystawę stałą „Miasto. Technoczułość” i do Strefy Klocków zapraszamy również indywidualnie.

 

 

Wakacje w Muzeum Inżynierii i Techniki to doskonała okazja do rozwijania zainteresowań oraz spędzenia czasu w twórczy i edukacyjny sposób.


Zapisz się już dziś!

 

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć