Kraków

Smaczne kąski z Małopolski - KONKURS

Smaczne kąski z Małopolski - KONKURS

Wieść gminna niesie, że Kraków nie ma żadnej typowo lokalnej wielkanocnej potrawy. To nie może być prawda! Pomóżcie nam udowodnić, że etnografowie się mylą, a w Wielką Niedzielę i lany poniedziałek krakowskie stoły uginają się od pysznych i oryginalnych potraw.

 

Czyli jakich? Podzielicie się z nami przepisami na wasze ulubione Wielkanoce dania. Dania na myśl o którym wszystkie dzieci przebierają nogami z niecierpliwości! Bo takie są pyszne! A może takie, na myśl o których to Wy z utęsknieniem wyglądaliście uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Wspólnie stwórzmy krakowski przepiśnik ze sprawdzonymi recepturami na wielkanocne frykasy. Czekamy na przepisy i zdjęcia (lub rysunki) potraw, które prócz tego że od zawsze goszczą na waszych wielkanocnych stołach, to również cieszą się szczególną estymą wśród najmłodszych domowników.

 

Na wasze pyszne propozycje czekamy tylko do 29 marca 2016! Wysyłajcie je mailem na adres: biuro.krakow@czasdzieci.pl w tytule wpisując: SMACZNE KĄSKI. Nie zapomnijcie podać swoich danych oraz kontaktu.

 

Czekają nagrody książkowe! Przyznamy jedno pierwsze miejsce oraz dwa wyróżnienia.

 

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich prac na portalu czasdzieci.pl pod swoim nazwiskiem. Konkurs bez przedziału wiekowego.

 

Niech smak będzie z Wami! Powodzenia!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć