Kraków

Wielki Skarpetkowy Konkurs! Teatr Groteska

Wielki Skarpetkowy Konkurs! Teatr Groteska

Zapraszamy na Wielki Skarpetkowy Konkurs – „Skarpetki w akcji”.

 

Widzów małych i dużych zachęcamy do stworzenia własnych scenariuszy i historii w których bohaterkami będą skarpetki!

 

Drodzy Widzowie!

Nadszedł czas odkryć tajemnice Waszych domowych pralek! W drugim tygodniu ferii pełnym warsztatów rozwijających wyobraźnię oraz skarpetkowych działań zapraszamy na konkurs! Czas na Wasz ruch, Wasze pomysły i domowe lub szkolne inscenizacje! Otwierajcie szuflady, kosze na pranie, szukajcie pod łóżkiem, za szafką czy w przedpokoju - wszędzie gdzie możecie znaleźć zagubione, pozostawione na pastwę własnych pomysłów i marzeń skarpetki. Pomóżcie im zaistnieć na wielkiej wirtualnej scenie Teatru Groteska! Zachęcamy do budowania scenariuszy i niezwykłych historii oraz przesyłania ich do nas!

 

To czas wykorzystania w pełni możliwości wyobraźni z dala od komputera! Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli! Niech wielkie skarpetkowe wyzwanie wypełnia domowe salony, ale zachęcamy do skarpetkowej zabawy także w klasach szkolnych i zdalnych!  W konkursie można wziąć udział zarówno indywidualnie jak i w grupach!

 

Ogłaszamy WIELKI SKARPETKOWY KONKURS  "Skarpetki w akcji".

 

Zgłoszenia w formie filmu zawierającego nagranie (maksymalnie 5 minut) oraz informację o akceptacji regulaminu przyjmujemy od najbliższej niedzieli 17. stycznia do 14. lutego! Czekamy na pełne przygód i zaskakujących zwrotów akcji historie ze skarpetkami w rolach głównych! 

 

Szczegóły:

  • Zgłoszenia wraz z akceptacją regulaminu wysyłajcie na adres: pr@groteska.pl
  • Regulamin będzie dostępny wkrótce na stronie www.groteska.pl
  • Więcej informacji:  Promocja Teatru Groteska: 12 633 48 22 wew. 235, 257
 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć