Kraków

Jak spędzić ferie 2020 w Krakowie?

Jak spędzić ferie 2020 w Krakowie?

Styczeń zbliża się do końca, a to w tym roku oznacza tylko jedno: w województwie małopolskim nadszedł czas na ferie zimowe! Już 27 stycznia dla tutejszych dzieci i młodzieży rozpoczyna się trwający dwa tygodnie okres słodkiego lenistwa. Mamy pomysły jak kreatywnie spędzić czas wolny od szkoły. Lubicie warsztaty plastyczne, spektakle i zajęcia edukacyjne? Sprawdźcie to!

 

 

1/15
1/15
Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Nowohuckie Centrum Kultury tradycyjnie zaprasza na Festiwal Teatrów dla Dzieci. W ramach wydarzeń towarzyszących przygotowano także serię warsztatów dla najmłodszych i ich rodziców.

 

Więcej informacji

2/15
2/15
Ferie 2020 w Nowohuckim Ośrodku Kultury

Ferie w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta to czas na małe szaleństwa w parku rozrywki czy salach zabaw, relaks w Jaskini Solnej, wizyty w Klockolandzie i HistoryLand. Będą wyjścia na wrotki, kręgle, ściankę wspinaczkową, basen, laserowy paintball czy do parku trampolin.

 

Więcej informacji

3/15
3/15

Mnóstwo propozycji przygotowały filie Biblioteki Kraków. Wśród nich warsztaty plastyczne, rozgrywki gier planszowych, teatrzyk kamishibai czy projektowanie własnej flagi pirackiej.

 

Więcej informacji

4/15
4/15

Jak zbadać śnieg? Czy zima może mieć wiele kolorów? Jak powinno wyglądać miasto idealne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci będą mogły poszukać podczas warsztatów w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

 

Więcej informacji

5/15
5/15

W programie przygotowanym przez MOCAK między innymi warsztaty inspirowane książką „To wszystko rodzina!” autorstwa Alexandry Maxeiner. Prócz tego zajęcia dla grup zorganizowanych.

 

Więcej informacji

6/15
6/15
Ferie w Muzeum 26 stycznia - 8 lutego 2020

Tegoroczne ferie w Muzeum Krakowa zapowiadają się wyjątkowo! Warsztaty architektoniczno-plastyczne dla dzieci, spektakl teatralny, spacer edukacyjny wzdłuż ul. Karmelickiej... To tylko niektóre z atrakcji czekających na najmlodszych!

 

Więcej informacji

7/15
7/15
Ferie zimowe w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Ferie zimowe w Muzeum Lotnictwa Polskiego mają w programie m.in. bezpłatny spacer wokół Muzeum, lekcję muzealną z filmem lotniczym, oraz Warsztaty Polskie Dywizjony. 

 

Więcej informacji

8/15
8/15
Zimowe ferie w Międzynarodowym Centrum Kultury

Międzynarodowe Centrum Kultury organizuje specjalne warsztaty plastyczne inspirowane najnowszą wystawą. Wśród atrakcji m.in. aktywne zwiedzanie wystawy oraz ćwiczenia na spostrzegawczość.

 

Więcej informacji

9/15
9/15
Ferie w Muzeum Fotografii w Krakowie

Podczas zimowych spotkań w MuFo to książki będą naszymi przewodnikami. Nauczą nas jak patrzeć, by widzieć rzeczy ważne, i na co czasami warto przymknąć oko, by unikać uprzedzeń. Będziemy zadawać pytania o to, czym jest muzeum fotografii, czy to, co widzimy zawsze jest prawdą oraz czy warto ufać swojej wyobraźni.

 

Więcej informacji

10/15
10/15
Spektakl Muzyka i Magia

Fantastyczna podróż w magiczną krainę muzyki i baśni oczaruje dzieci niezwykłością zdarzeń. Bo jak mówi jedna z piosenek spektaklu - „Jest wiele teatrów na świecie bardziej i mniej poważnych, lecz najwspanialszym dla dzieci jest teatr wyobraźni”!

 

Więcej informacji

11/15
11/15
Ferie w Klubie Kultury Wena

Unikatowe warsztaty tworzenia komiksów: "Rysownik jako superbohater" oraz "Wehikuł czasu". A także warsztaty „Sztuki i sztuczki” - okazja do kreatywnej zabawy, rozwoju, poznawania świata i tworzenia prac artystycznych.

 

Więcej informacji

12/15
12/15
Spektakl "Trąba Słonia Salomona"

Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem trójki aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę.

 

Więcej informacji

13/15
13/15
Klaunada "Ale Cyrki"

Sympatyczny Klaun Feliks opowiada swoje historie z podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą.

 

Więcej informacji

14/15
14/15
Magia czy iluzja

Feliksa zachwyca piękno kwiatów, ludzkich uśmiechów, piękno imion... Podczas spektaklu dzieci dowiadują się, że współpraca między ludźmi przynosi wspaniałe owoce.


Więcej informacji

15/15
15/15
7 Legend Krakowa Smok opowiada

Zapraszamy na kolejną przygodę ze Smokiem Obibokiem i jego wiernym przyjacielem Jaśkiem Melepetką.

 

Więcej informacji

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć