Kraków

Kraków 3–8 lat

Trąba słonia Salomona

Teatr Otwarty T.O.


Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem trójki aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę. Co się potem stanie i czy mądra Papuga Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów? O tym dowiecie się oglądając przedstawienie przenosząc się do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyć niezapomniane przygody. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego.


Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

 

Bilety: 20 złotych.

Rezerwacja:
tel. informacja biletowa (500)289881,
teatrotwarty1@o2.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

 

Recenzja internauty:


Przedstawienie sympatyczne, wystawiane przez dwóch aktorów w sposób zaangażowany i przyjacielski dla dzieci. Wielką atrakcją dla mojego syna było wyjście na scenę i granie "bardzo poważnej roli" z aktorami. Do wieczora to wspomina... Skromna scenografia, bardzo miła muzyka. Polecam ten nowo powstały w Krakowie teatrzyk dla najmłodszych.

Wydarzenia w Krakowie

Warto zobaczyć