Warszawa

Masło przygodowe

Masło przygodowe

od 8 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7672-095-1

Nagrody

Opis książki

 

Kiedy człowiek wciąż musi zjadać kanapki z masłem, mierzyć sobie temperaturę i pilnować rapujących braci bliźniaków – na naprawianie świata zostaje mu tylko odrobinka czasu. A świat przecież tak tego potrzebuje! Kasia Koniec wie o tym najlepiej i nie przepuszcza żadnej okazji do ulepszeń i szalonych zmian…

 

Książka otrzymała I nagrodę w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom".

 

 

Okładka: twarda

Liczba stron: 232

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Masło przygodowe

Recenzje rodziców:

Naprawdę dobrze napisana i ciekawa!

W skrócie, to doskonała książka zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Choć opowiada o przygodach 10-letniej Kasi Koniec i jej rodziny, mój syn przeczytał ją z przyjemnością. Już spieszę... czytaj więcej »

Recenzja...

„Nie mam czarodziejskiej różdżki, nie ratuje mnie w ostatniej chwili latający przyjaciel, nie przenoszę się w przeszłość, ani w przyszłość. Jem chleb z masłem, chodzę do szkoły... czytaj więcej »
Recenzje dzieci:

Recenzja...

Książka opowiada o pięcioosobowej rodzinie o nazwisku Koniec. Główna bohaterka Kasia ma 10 lat i dwóch starszych braci bliźniaków Grzesia i Piotrka. Bardzo chce mieć w domu zwierzę lecz rodzice... czytaj więcej »

Komentarze

Jacie Krręce czaderska ksiązka

dodany: 2012-05-23 17:43:16, przez: Ania Czytelniczka

Warto zobaczyć