Kraków

Weekend w pigułce 7-8 kwietnia 2018

Weekend w pigułce 7-8 kwietnia 2018

Kto jest pechowy? Gdzie można zjeść coś pysznego? Kto odwiedził Włochy? A kto pokłócił się ze swoim sąsiadem? Odpowiedzi znajdziecie w naszym weekendowym zestawieniu.

 

1/8
1/8

Kto pocieszy pechowego nosorożca?

 

To ciepły, rodzinny spektakl przeznaczony nawet dla najmłodszych dzieci. Opowiada historię uroczego nosorożca, którego największym marzeniem jest latanie. Czy rzeczywiście jest pechowy i jak zakończą się jego przygody, przekonacie się w Teatrze.

 

Jeśli jeszcze nie czujecie się zachęceni, przeczytajcie nasz artykuł. I śpiewajcie razem z dziećmi i z nosorożcem! 

 

Więcej informacji tutaj.

2/8
2/8

Weekendy rodzinne w restauracji Dwie Dziewiąte

 

Pyszny obiad w rodzinnym gronie to doskonała propozycja na weekend. W restauracji Dwie Dziewiąte na dzieci czekają specjalne dania, a także deser gratis. Nie zabraknie także dodatkowych smakołyków dla dorosłych. Posmakujcie koniecznie! 

 

Więcej informacji tutaj.

 

3/8
3/8

Warsztaty w Muzeum Witrażu. Wiosenne przebudzenie

 

Nadeszła wiosna, świecie słońce, a to oznacza, że w Muzeum Witrazu będzie jeszcze radośniej i bardziej kolorowo. W sobotę kwieciste warsztaty dla dzieci oraz możliwość zwiedzania Muzeum dla dorosłych. 

 

Więcej informacji tutaj.

4/8
4/8

Kwiecień w Cricotece

 

Jak co miesiąc, Cricoteka zaprasza na warszaty dla dzieci w trzech przedziałach wiekowych oraz na warsztaty rodzinne. W tę sobotę propozycje są przeznaczone dla budowniczych i konstruktorów w wieku od 3,5-5 lat oraz od 6 do 12 lat. Będą nadawać zupełnie nowe funkcje przedmiotom codziennego użytku oraz tworzyć kreatywne połączenia. 

 

Więcej informacji tutaj i tutaj.

5/8
5/8

Baranki Dzieciom | Baranki we Włoszech

 

Baranki były już w Hiszpanii, a teraz ruszają w kolejną podróż. Tym razem odwiedzą pełne smaków, kolorów i zapachów Włochy. Przewodnikami po tym kraju staną się znane postacie bajkowe. Po seansie tradycyjnie warsztaty plastyczne związane z tematyką wydarzenia. 

 

Więcej informacji tutaj.

6/8
6/8

Finisaż wystawy: Lwów, 24 czerwca 1937. Miasto, architektura, modernizm

 

Wystawa, którą mogliśmy oglądać od grudnia, jest w MCK jeszcze tylko przez ten weekend. Wstęp do galerii i wszystkie wydarzenia towarzyszące w niedzielę są bezpłatne. W programie także warsztaty dla dzieci inspirowane wystawą. Dzieci zostaną wprowadzone w świat baśni i legend lwowskich. 

 

Więcej informacji tutaj.

7/8
7/8

Gino i Suzi, czyli kochaj sąsiada swego jak siebie samego

 

Dobrze wiemy jak skomplikowane bywają sąsiedzkie relacje. Spektakl pokazuje różne ich odcienie. Jest groteskowy, zabawny i wciąga w historię bohaterów. Stanowi świetną rozrywkę dla całej rodziny. 

 

Więcej informacji tutaj.

8/8
8/8

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć