Kraków

Weekend w pigułce 24-25 marca 2018

Weekend w pigułce 24-25 marca 2018

Przyszła wiosna i zapowiada się słoneczny, radosny weekend. Może będzie jeszcze bardziej radosny, jeśli na weekendowe atrakcje nie wydacie ani złotówki? Zobaczcie naszą galerię.  

 

1/7
1/7

Wielokulturowe Dobranocki w Galicji

 

Cykl spotkań, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę w Muzeum Galicja będzie bardzo przyjemny. Spotkania wokół bajek, z przekąskami i napojami brzmią zachęcająco. Nie będą to jednak zwyczajne dobranocki. Dzięki nim będziemy odkrywać inne kultury i zwyczaje. Pomogą w tym zaproszeni eksperci i przedstawiciele mniejszości kulturowych. 

 

Więcej informacji tutaj.

2/7
2/7

Warsztat ilustracji dziecięcej

 

Zawsze marzyliście o tym, żeby zostać ilustratorami książek? W tę sobotę macie okazje! Wszyscy, i mali i duzi są zaproszeni na warsztaty, podczas których znana Ilustratorka, Joanna Rusinek, wprowadzi Was w świat baśni. 

 

Więcej informacji tutaj.

3/7
3/7

Warsztaty komiksowe

 

Ilustrowanie książek Was nie przekonało? A co powiecie na rysowanie komiksów? Na warsztatach w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej dzieciaki będą miały okazję do stworzenia własnej opowieści. Narysują swojego wymarzonego bohatera, a potem będą mogły wykonać cały komiks. 

 

Więcej informacji tutaj i tutaj

4/7
4/7

Cyrkowa sobota

 

Były bajki, było rysowanie, to teraz trochę ruchu i zajęć sprawnościowych. Całe rodziny mogą świetnie się bawić podczas cyrkowej soboty. W planie akrobacje, sztuczki i wiele niespodziewanych atrakcji. 

 

Więcej informacji tutaj.

5/7
5/7

Zabawy podwórkowe dla dzieci: witamy wiosnę

 

Jeśli jeszcze nie powitaliście wiosny, to najwyższy czas to zrobić. Szukanie pierwszych oznak wiosny na pewno sprawi dzieciom wiele frajdy. Jednocześnie rozwinie je artystycznie i literacko. Każdy będzie mógł przedstawić Panią Wiosnę tak, jak sobie ją wyobraża. 

 

Więcej informacji tutaj.

6/7
6/7

Akademia Pana Piórko

 

Pan Piórko także wita wiosnę. Jak zwykle z klasą, z muzyką i wieloma przemyśleniami. Tym razem naukowe spotkanie z nim bedzie dotyczyć drzew, nasion i budzących się do życia roślin. Nie zabraknie słynnej "Wiosny" Vivaldiego oraz okazji do zadawania pytań i rozmów. 

 

Więcej informacji tutaj.

7/7
7/7

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć