Kraków

Weekend w pigułce 21-22 kwietnia 2018

Weekend w pigułce 21-22 kwietnia 2018

Tym razem propozycje nie tylko w centrum Krakowa czy w Nowej Hucie, ale także poza Krakowem! Korzystajcie z pięknej pogody.

 

1/8
1/8

Dzień wolnej sztuki w Muzeum Narodowym

 

W tę sobotę do Muzeum zapraszają przewodnicy po wystawie. Będą to przewodnicy niezwykli. O eksponatach opowiedzą wolontariusze, uczniowie jednej z krakowskich szkół. Wydarzenie w ramach "Dnia wolnej sztuki". Wstęp wolny. 

 

Więcej informacji tutaj.

2/8
2/8

Inauguracja Sezonu Turystycznego 2018 na zamku Rabsztyn

 

Piękna pogoda zachęca do wyjazdów za miasto. tuż za Olkuszem znajduje się zamek Rabsztyn. To tylko godzina drogi z centrum Krakowa. W ten weekend zamek zaprasza po zimowej przerwie. W programie wiele atrakcji: zwiedzanie, plener fotograficzny, loty latawców, a także krzyżówki i quizy. Idealna propozycja dla całej rodziny. 

 

Więcej informacji tutaj

3/8
3/8

Nowa Huta Masters 2018

 

Propozcyja dla wszystkich, którzy chcieliby pokibicować zdolnej młodzieży. A także dla miłośników tańca. I oczywiście dla dzieci i młodzieży, którzy z tańcem break dance są za pan brat i chcą spróbować swoich sił w konkursie. Dobra zabawa i emocje gwarantowane!

 

Więcej informacji tutaj.

4/8
4/8

Literacki Piknik Rodzinny

 

Bilbioteka to fascynujące miejsce, w którym podczas warsztatów można się spotkać z bohaterami historycznymi, poszerzyć swoją wiedzę, stworzyć element garderoby i własny mały mikrosystem. A oprócz tego pograć w planszówki i wziąć udział w grze terenowej. Wiedzieliście, że w bibliotece czeka tyle możliwości?

 

Więcej informacji tutaj.

5/8
5/8

Wyspa Zatopiona, czyli filharmoniczne koncerty dla małych melomanów

 

Jak zwykle w Filharmonii, dzieci zostaną zabrane w niezwykłą muzyczną podóż. Tym razem będzie to wyprawa na dno oceanu. Najmłodsi poznają tam ciekawe postacie, w tym Władcę Oceanu. Na końcu czeka ich muzyczno-taneczna uroczystość. 

 

Więcej informacji tutaj.

6/8
6/8

Zabierz dziecko do Teatru

 

Świetna okazja dla rodziców, żeby skorzystać z oferty teatralnej, a dla dzieci, aby wziąć udział w ciekawych warsztatach. W tę niedzielę w cyklu "Zabierz dziecko do Teatru" spektakl "Żyd", którego akcja dzieje się podczas spotkania nauczycieli w jednej z prowincjonalnych szkół.

 

Więcej informacji tutaj.

7/8
7/8

Wielki bałagan w baśniach Andersena

 

Spektakl opowiada historię Calineczki, jednak nie w typowy sposób. Po pierwsze, w baśniach Andersena zrobiło się zamieszanie i historie nie toczą się tak, jak powinny. Po drugie, w spektakl zaangażowane są dzieci, które pomagają w uporządkowaniu bałaganu. Spektakl jest atrakcyjny ze względu na swoją formę i zabawę cieniami.

 

Więcej informacji tutaj.

8/8
8/8

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć