Warszawa

Ubrani w wiosenną radość

Idzie wiosna, a wraz z nią kolorowe szaleństwo! Rozkwitnie zieleń, roślinność obudzi się z zimowego snu, a słońce rozgrzeje nas swoimi promieniami. To może oznaczać tylko jedno… wszystkie dzieciaki wyruszą na spotkanie z przygodą! Ciekawość świata i odwaga doda im skrzydeł, by bez ograniczeń mogli oddać się dziecięcym psotom i harcom!

 

 

Właśnie ta idea przyświecała projektantom nowej wiosennej kolekcji 5.10.15. Podczas jej tworzenia zwrócili również uwagę na to, by ubrania sprawdziły się zarówno w szkole, jak i podczas dni wolnych. Całość kolekcji to najnowsze trendy i wygoda ukryte w pięknych, nieszablonowych ubraniach, które uosabiają to, co charakterystyczne dla dziecięcego świata – eksplozję energii i wyobraźni! Motywy graficzne i rysunki podkreślają beztroską radość niekończącej się zabawy.


Co dla małej damy?


Urocze, bajkowe motywy jednorożców, chmur i tęczy inspirowane dziecięcymi rysunkami zachwycą każdą dziewczynkę! Jednak całość kolekcji to nie tylko cukierkowe grafiki, ale również wyraziste neonowe kolory i uliczny luz. W takim stroju żadna mała księżniczka nie pozostanie niezauważona i poczuje się tak, jak każda mała (i duża!) kobieta czuć powinna – pięknie, oryginalnie i jedynie w swoim rodzaju!


Co dla małych gentelmanów?


Kreatywne, mocne kolory (m.in. czerwień i limonka) oraz… wyprawa w kosmos! Bo kolekcja dla chłopców przepełniona jest galaktycznymi motywami, elementami 3D i zabawnymi stworkami. Taka stylizacja sprawi, że chłopaki poczują się wprost… kosmicznie i odlotowo! Nie sposób będzie oderwać od nich wzroku. A drzwi do przygody otworzą się same!

 

Elegancja i styl


Najnowsza kolekcja 5.10.15 to również elegancja o klasycznym kroju w nowoczesnym wydaniu – czyli stroje idealne na przeróżne okazje. Dzięki nim przyjęcie urodzinowe, spotkanie wielkanocne czy inne rodzinne uroczystości staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. W tej linii królują klasyczne kolory: biel, granat i szarości. Dodadzą dzieciakom szyku i elegancji, nie zabierając przy tym swobody i dobrego samopoczucia!

 

ZOBACZCIE GALERIĘ I JUŻ TERAZ POCZUJCIE WIOSNĘ!

 

1/8
1/8

Kurtka niemowlęca: https://goo.gl/2LNBqu


Spodnie dresowe niemowlęce: https://goo.gl/8w5vLe

2/8
2/8

Kurtka dziewczęca typu softshell: https://goo.gl/Q77naR


Bluzka dziewczęca długi rękaw: https://goo.gl/z1rLHB


Czapka dziewczęca: https://goo.gl/iMh5Bh

3/8
3/8

Kurtka przejściowa 3w1: https://goo.gl/p3nRok

 

T-shirt chłopięcy: https://goo.gl/2nv6iG


Spodnie chłopięce jeansowe: https://goo.gl/cMii24

4/8
4/8

Kurtka dziewczęca wiosenna: https://goo.gl/r4h4Za


T-shirt dziewczęcy: https://goo.gl/kkDmVz


Legginsy dziewczęce: https://goo.gl/76WTgn

5/8
5/8

Kurtka dziewczęca: https://goo.gl/RZwGes


T-shirt dziewczęcy: https://goo.gl/fw2CS7


Spodnie dresowe dziewczęce: https://goo.gl/NLuQQ9

7/8
7/8

Kurtka chłopięca: https://goo.gl/ZC1Qf7


Bluzka niemowlęca długi rękaw: https://goo.gl/h63qwP


Spodnie dresowe: https://goo.gl/NMvct1

8/8
8/8

Kurtka przejściowa dziewczęca:
https://goo.gl/PAFidp


T-shirt dziewczęcy: https://goo.gl/TB62P7

Spodnie dresowe dziewczęce: https://goo.gl/cJdMRV

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć