Warszawa

Klocki LEGO dla dzieci - jaki zestaw wybrać?

Klocki LEGO dla dzieci - jaki zestaw wybrać?

Pierwsze klocki LEGO możesz kupić już 1,5-rocznemu dziecku. Dla najmłodszych przygotowano kolorową serię LEGO DUPLO. Zainteresowanie klockami może pojawić się w różnym wieku. Niektóre dzieci dopiero w okresie szkolnym odkrywają ich prawdziwy potencjał. Obecnie dużą popularnością cieszą się serie LEGO City i LEGO Friends. Czym kierować się przy wyborze zestawu?

 

Zabawa klockami LEGO rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy kreatywnego myślenia i cierpliwości. W ofercie znajdziesz wiele tematycznych zestawów dopasowanych do możliwości dzieci w różnym wieku. Seria LEGO City obejmuje pojazdy i budynki oraz miejsca związane z aglomeracją miejską. Natomiast LEGO Friends to seria, która przenosi małych odkrywców w niezwykły świat przygód, przyjaźni i rozrywki. Jaki zestaw spodoba się Twojemu dziecku?

 

LEGO City – zabawa w odgrywanie ról

 

Miasto LEGO City to wyjątkowe miejsce, gdzie Twoje dziecko może wcielić się w wybraną przez siebie rolę. W tej serii produktów znajdziesz zestaw z remizą strażacką, posterunkiem policji i helikopterem ratunkowym. Po ułożeniu klocków dziecko może bawić się w policyjny pościg za złodziejem, akcję ratunkową lub urządzić pokazy kaskaderskie.

 

Zestawy LEGO City są ciekawe i doskonale imitują popularne elementy miejskiego krajobrazu. Producenci zadbali o to, aby ich produkty były idealnie dostosowane do potrzeb dzieci z różnych grup wiekowych. Będzie to świetny wybór dla małych miłośników motoryzacji, transportu kolejowego, łodzi podwodnych lub lotnictwa. Elementy z różnych zestawów można dowolnie ze sobą łączyć.

 

Wybierając klocki z serii LEGO City, aktywnie wspierasz zainteresowania swojego dziecka. Jest to doskonały sposób, aby pokazać mu, na czym polega praca strażaka, policjanta czy lekarza. W serii LEGO City znajdują się również zestawy nawiązujące do przygód w kosmosie, dżungli, górach i na Antarktyce.

 

LEGO Friends – idealny wybór dla poszukiwaczy przygód

 

Firma LEGO przygotowała dla dzieci wyjątkowo barwną serię LEGO Friends. Są to zestawy, które zachwycają precyzyjnym odwzorowaniem rzeczywistości i bogactwem detali. Klocki z tej serii często nawiązują do przyjaźni, opieki nad zwierzętami oraz fascynujących przygód w najróżniejszych zakątkach świata. Bardzo ciekawie prezentują się takie zestawy jak:

 

  • domek na drzewie,
  • basen w Heartlake,
  • morskie centrum ratunkowe,
  • przyczepka dla konia i kucyka,
  • Mia ratowniczka dzikich zwierząt.

 

Klocki z serii LEGO Friends zachęcają dziecko do wymyślania historii i kreowania własnego świata. Jednocześnie zestawy uczą nowych rzeczy oraz w interesujący sposób przedstawiają różne zawody, ciekawe konstrukcje i sposoby na spędzanie wolnego czasu. Z pomocą kolorowych modeli i figurek Twoja pociecha może odgrywać różne scenki, które zna z bajek i filmów, co zapewni jej długie godziny udanej zabawy.

 

Zarówno klocki LEGO City, jak i LEGO Friends będą doskonałym wyborem dla Twojego dziecka. Pojazdy i budowle możecie układać wspólnie. Będzie to wyśmienita okazja, aby spędzić miło czas ze swoją pociechą i wzmocnić Waszą relację. Bogaty wybór zestawów LEGO City i LEGO Friends znajdziesz w sklepach Neonet.

 

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć