Warszawa

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne, drukarki oraz akcesoria do drukowania w jednym miejscu!

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne, drukarki oraz akcesoria do drukowania w jednym miejscu!

Studenci, sekretarki, urzędnicy oraz pracownicy biurowi bardzo często korzystają z drukarek różnego typu oraz z akcesoriów do drukowania. Urządzenia te służą przede wszystkim do drukowania notatek, ważnych dokumentów, wniosków, jak i do kserowania, skanowania. Niekiedy dobrej jakości drukarka ma możliwość druku zdjęć w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można zupełnie samodzielnie zapełnić album odbitkami. Sprawdź, na co zwracać uwagę, decydując się na urządzenia wielofunkcyjne oraz jak wybrać sklep z akcesoriami do druku!

 

Urządzenie wielofunkcyjne ma to do siebie, iż zastępuje trzy osobne sprzęty o bardzo podobnych właściwościach. Urządzenia te występują zazwyczaj w konfiguracji 3w1, a więc drukują, kopiują oraz skanują dokumenty, by można je było przechowywać w formacie cyfrowym w komputerze lub przerobić i wysłać ponownie do druku. Tego typu sprzęty cieszą się sporą popularnością, ponieważ nie zajmują zbyt dużo cennego miejsca w pokoju, biurze czy firmie, a potrafią zrobić wszystko, co jest wymagane podczas pracy.

 

Na jakie aspekty zwrócić uwagę, wybierając urządzenie wielofunkcyjne?

 

Nie da się ukryć, że rynek pęka w szwach, jeśli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne. Różnorodność marek, właściwości urządzeń jest naprawdę ogromna. Należy rzetelnie podejść do tematu i sprawdzić parametry konkretnych sprzętów, a następnie wybrać takie urządzenie wielofunkcyjne, które najlepiej będzie odpowiadało na wymagania użytkownika. 

 

Z pewnością należy prześledzić najistotniejsze parametry, takie jak waga urządzenia, typ (drukarka laserowa, drukarka atramentowa), a także oferowane funkcje (drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie).

 

Na rynku nie brakuje urządzeń, które drukują wyłącznie czarno-białe dokumenty, jednak jest sporo tych, które wykorzystują także kolor. Ważna jest pojemność zasobnika na kartki. W dużych biurach powinny być całkiem spore, ponieważ dużo się tam drukuje, a dokładanie papieru co chwilę może być dość uciążliwe. Dlatego warto szukać sprzętu z zasobnikiem na nawet 300 kartek.  

 

Ważnym parametrem jest miesięczne obciążenie. W przypadku niewielkich urządzeń będzie to zaledwie kilkaset stron. Tak drukuje się w niewielkich biurach bądź podczas studiów. Obciążenie liczone w tysiącach to cecha charakterystyczna dużych firm i korporacji.

 

Akcesoria biurowe — kupuj jakościowe produkty w niskich cenach!

 

Dobry sklep z drukarkami z pewnością będzie oferował także tusze do drukarek. Atramentowe urządzenia nadal są chętnie wybierane ze względu na dość niską cenę początkową i niewielkie zapotrzebowanie na wydruki. Tusze mogą być zamknięte w kartridżach, czyli niewielkich pojemniczkach, jak i w tonerach. 

 

Papier do drukarki w dużych firmach kupowany jest sporymi liczbami. Jedna ryza to zdecydowanie za mało, dlatego warto zamówić więcej opakowań po stosunkowo niskiej cenie w jakościowym sklepie z akcesoriami! Nie zwlekaj — im szybciej zrobisz zakupy online, tym szybciej dotrze do Ciebie zamówiony towar!

 

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć