Warszawa

Rafał Maślak pod gradobiciem pytań o ARKĘ NOEGO. AHOJ PRZYGODO! Tylko w kinach od 21 czerwca

Rafał Maślak pod gradobiciem pytań o ARKĘ NOEGO. AHOJ PRZYGODO! Tylko w kinach od 21 czerwca

Zobaczcie, co wyznał nam popularny influencer, którego usłyszycie po raz pierwszy na wielkim ekranie w animacji „ARKA NOEGO. AHOJ PRZYGODO!”

 

Podobno najszczersze odpowiedzi padają, gdy nie mamy czasu do namysłu.

Nie myślcie o nas źle, ale postanowiliśmy przetestować to na Rafale Maślaku, który debiutuje w animacji „Arka Noego. Ahoj przygodo! ” jako aktor dubbingowy.

Zobaczcie, jak sobie poradził, gdy wzięliśmy go w krzyżowy ogień pytań.

 

 

Jedna z najsłynniejszych morskich przygód powraca na wielkie ekrany! Wyrusz wraz z myszkami Vinim i Tito w podróż jednym z najsłynniejszych statków w historii i uwierz w siłę marzeń. Przed Wami niezwykła, roztańczona i rozśpiewana wycieczka na łajbie pełnej zwierzaków.

 

Jedna Arka Noego, dwie myszy, setki zwierząt i tysiące kłopotów! Czy piosenka jest dobra na wszystko? To się okaże, gdy przedstawiciele rozmaitych gatunków zorganizują muzyczny konkurs na najsłynniejszej łajbie świata! Oto niezwykle oryginalna, zabawna i rozśpiewana wersja jednej z najbardziej znanych historii wszech czasów. W filmie widzowie usłyszą serię klasycznych piosenek inspirowanych twórczością światowej sławy poety Viniciusa de Moraesa.

 

 

Dwie zawadiackie myszy Vini i Tito to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarce z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i… popiskuje. Pewnego dnia dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby ocalić się przed zbliżającym się potopem. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek. Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć