Warszawa

Spersonalizowany catering dietetyczny: wybór diety na Twoją kieszeń

Spersonalizowany catering dietetyczny: wybór diety na Twoją kieszeń

Chcesz przejść na dietę, ale masz już dość samodzielnego planowania menu, ciągłego liczenia kalorii i czasochłonnego gotowania? Rozwiązaniem może być fit catering z dostawą do domu lub pracy. Jeśli obawiasz się, że dieta pudełkowa zrujnuje Twój budżet, przeczytaj nasz poradnik – podpowiadamy w nim, jak nie przepłacić za taką usługę!

 

Catering dietetyczny i jego rosnąca popularność

 

Dieta pudełkowa kojarzy Ci się z reklamowanymi przez znane influencerki posiłkami? Choć jeszcze kilka lat temu z fit cateringów korzystały głównie osoby znane i mieszkające w dużych miastach, ten trend się zmienił. 

 

Obecnie firmy typu dowożą posiłki także do małych miejscowości, a ich oferta jest na tyle rozbudowana, że niemal każdy może znaleźć w niej odpowiadający mu wariant. Najlepsze cateringi proponują swoim klientom nawet kilkanaście jadłospisów do wyboru, różne warianty kaloryczności, a także atrakcyjne rabaty, na przykład za polecenie ich usług znajomym.

 

Jedzenie dietetyczne z dostawą do domu

 

Choć catering pudełkowy to posiłki przywożone do domu, od klasycznego jedzenia na wynos wiele je różni. Przede wszystkim takie potrawy są skomponowane w taki sposób, by, dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. 

 

Po drugie potrawom tego typu daleko do popularnych dań z fast foodów: są wartościowe, zgodne z założeniami konkretnej diety, a na dodatek zdrowe i zarazem sycące. Ponadto zamawiając fit catering, do Twojego domu przywożone są posiłki na cały dzień, dzięki czemu nie musisz myśleć ani o przygotowaniu śniadania, ani obiadu czy kolacji.

 

Dieta pudełkowa dla zrzucających nadprogramowe kilogramy i menu na przytycie

 

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy przybrać na wadze, w ofercie cateringów pudełkowych znajdziesz optymalne dla Ciebie menu. Niskokaloryczny jadłospis pomoże Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale jednocześnie – dzięki wsparciu dietetyka i urozmaiconemu menu unikniesz efektu jo-jo. Z kolei, by zbudować masę mięśniową, możesz wybrać sportowy catering dietetyczny, który proponuje między innymi Wygodna Dieta

 

Catering dietetyczny z wykluczeniami

 

W propozycjach nie brakuje także jadłospisów dla osób, które z różnych powodów wyeliminowały ze swojego menu wybrane składniki. Największą popularnością wśród takich jadłospisów cieszą się opcje bez mięsa i mocno je ograniczające, takie jak dieta wegetariańska, wegańska czy wegetariańska z rybami. 

 

Inna opcja to menu bezglutenowe odpowiednie nie tylko dla osób z nadwrażliwością na to białko, ale także borykających się z chorobami autoimmunologicznymi. Możesz też wybrać polecany przy stanach zapalnych jelit jadłospis bez laktozy lub pozytywnie wpływającą na gospodarkę hormonalną wersję wykluczającą nabiał.

 

Ile kosztuje dieta pudełkowa z dostawą do domu?

 

Cena cateringu pudełkowego zależy przede wszystkim od tego, jaki plan dietetyczny wybierzesz. Wpływa na nią również kaloryczność danego jadłospisu oraz czas trwania konkretnego planu żywieniowego. 

 

Informacje na temat kosztów diet pudełkowych znajdziesz na stronach internetowych cateringów – warto też zadzwonić do wybranej przez Ciebie firmy, a jej pracownicy udzielą Ci informacji o aktualnym cenniku. Pamiętaj, że możesz zredukować wydatki związane z zamówieniem posiłków pudełkowych, na przykład korzystając z rabatów proponowanych przez takie firmy.

 

 

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć