Warszawa

Gra Auta 2

Gra Auta 2

Gra Auta 2 rozwija historię przedstawioną w najnowszej filmowej superprodukcji studia Pixar pozwalając graczom wcielić się w ich ulubione postacie znane ze srebrnego ekranu. Tym razem bohaterowie przechodzą szkolenie na superszpiegów w centrum treningowym C.H.R.O.M.E. (Centralna Hipertajna Rozdzielnia Ogólnowywiadowczo-Motoryzacyjno-Edukacyjna). W jego trakcie podejmą się wielu niebezpiecznych i ekscytujących misji, będą się ścigać o tytuł najszybszego auta na świecie, oraz wykorzystają zdobyte umiejętności szpiegowskie w bojowych wyścigach na specjalnie przygotowanych arenach. Gracze będą mieli możliwość zmierzyć się z rodziną i przyjaciółmi grając w trybie split-screen i odblokowując nowe trasy, postacie oraz misje.

 

Cechy produktu:

  • Rozbudowana fabuła wychodząca poza wydarzenia przedstawione w filmie, dzięki wielu fascynującym misjom, jakie gracz otrzyma w centrum szkoleniowym C.H.R.O.M.E.
  • Do dyspozycji graczy oddano ponad 20 postaci, zarówno tych znanych z poprzednich części jak Zygzak McQueen i Złomek, jak również całkowicie nowych np.: Sean McMission i Liliana Lifting
  • Mnóstwo różnorodnych misji i gadżetów rodem z najlepszych filmów szpiegowskich
  • Wiele sztuczek i manewrów, jakie potrafią zrobić tylko Auta - jazda tyłem bez zwalniania, akrobacje na dwóch kołach, podskoki i szybkie uniki

Komentarze

Bardzo polecam ten film -byłam dziś 5-letnim synkiem w kinie. Jeszcze 1,5 godziny po seansie rozmawialiśmy o przygodach głównych bohaterów!

dodany: 2011-07-03 00:37:53, przez: Aga

:)

dodany: 2011-06-30 18:33:47, przez: DAWID

puzzie tom terry 2037

dodany: 2011-06-28 15:02:26, przez: puzzie tom jerry 904

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć