Warszawa

Moc podróżowania i wspomnień!

Moc podróżowania i wspomnień!

Długo wyczekiwane wakacje nareszcie nadeszły! Nadszedł czas na wspólne, rodzinne podróżowanie, przygody i chwile. Być może wyruszycie w porywającą podróż nad morze? Tam będziecie mogli wczuć się w prawdziwego pirata i wybrać się na rejs statkiem? Świetną opcją jest także plażowanie. Preferujecie coś bardziej aktywnego?  Z wodnych klimatów z pewnością wiele proponują także Mazury – które z pewnością zaproszą na wspólne żeglowanie. Otworem przed Wami stoją góry i zapraszają w swoje urokliwe miejsca.

 

Możliwości doprawdy jest mnóstwo. Wiecie jednak co w tych wojażach będzie liczyć się najbardziej? Wspólnie spędzony czas. I mimo pięknych miejsc, które będziecie mieli okazję zobaczyć nic nie zastąpi chwil, do których z radością będziecie mogli wracać – we wspomnieniach. 

 


Wyobraźcie sobie długi zimowy wieczór, kiedy wszyscy zastanawiamy się jakby to było latem. Przy kubku ciepłej herbaty wypoczywamy rodzinnie przypominając sobie jak spędzaliśmy wakacje. Czego brakuje do tego obrazka? Oczywiście albumu ze zdjęciami, które pomagają nam „zatrzymać chwile”. 


Żyjemy w  czasach, w których możliwość uchwycenia chwili nie jest zadaniem trudnym. Praktycznie każdy z nas ma zawsze przy sobie telefon z wbudowanym aparatem. „Cykamy fotki” jedną za drugą – czasem nie wiedząc nawet, że udało nam się złapać moment, który okaże się być jednym z najważniejszych w naszym życiu. Przez to w pamieci naszych urządzeń znajduje się całkiem pokaźna liczba zdjęć. 


Co  zrobić z tym ogromem?


Wiele osób przetrzymuje swoje stworzone fotograficznie wspomnienia w pamięci telefonu lub komputera. Przez co powracanie do nich nie jest sprawą komfortową i często wymaga dodatkowego sprzętu. Dodatkowo technologie lubią zawodzić i wcale nierzadko zdarza się przecież, że tracimy nieodwracalnie nasze pliki. Czyż nie łatwiej byłoby choć cześć swoich fotografii umieścić w albumie? Być może warto przemyśleć to, aby po każdym wyjeździe przejrzeć pamięć aparatu i wybrać najlepsze ujęcia, które zechcemy mieć w formie papierowej – na naszej domowej biblioteczce, aby wracać do nich za każdym razem kiedy tylko najdzie nas na to ochota. Odbitki online wykonamy w bardzo prosty sposób i w wyjątkowo atrakcyjnej cenie odwiedzając stronę internetową cewe.pl . Załączamy wybrane zdjęcia, dokonujemy wyboru rozmiaru i jakości papieru oraz odpowiednio je kadrujemy. Zdjęcia w doskonałej jakości już niedługo zostaną nam dostarczone prosto do domu! 


Inne rozwiązania


Album z rodzinnymi zdjęciami nie jest jedyną możliwością, która pozwoli nam „zatrzymać” wspomnienia. Świetnym sposobem jest także udekorowanie nimi swojego mieszkania, a także wprowadzenie ich do przedmiotów codziennego użytku. Postawmy także na to, aby pokój dziecięcy pełen był wspomnień i wspólnie spędzonych chwil. Jak to zrobić?

Przede wszystkim warto pomyśleć o kilku zdjęciach na komodzie lub kolażu fotografii na ścianie. Aby utrzymać dobry nastrój mieszkańca pokoju dobrze jest wybrać takie fotografie, które jemu kojarzą się ze szczególnie miłymi i radosnymi chwilami. To jednak nie koniec możliwości. Pójdźmy o krok dalej. Być może warto pomyśleć o poduszcze lub przytulance, która ubarna byłaby w „zdjęciową” koszulkę? Wprowadzenie takich elementów do sypialni dziecka mogłoby być świetnym pomysłem dla polepszenia jego komfortu snu. W takim przypadku zagwarantujemy dziecku pozytywne skojarzenia tuż przed zaśnięciem. 

 


Dla nas jednak prawdziwym hitem są foto puzzle, które mogą być prawdziwą gratką zarówno dla młodszych i starszych fanów łamigłówek. Zamówić możecie nawet opcje do 266 elementów! My za to gwarantujemy świetną, rodzinną zabawę podczas układania i jesteśmy pewni, że dzięki temu zabiegowi to wspomnienie na zawsze utrwali się w waszej pamięci. 

 


 

Więcej szczegółów znajdziecie na: www.cewe.pl/ oraz www.cewe.pl/blog/

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć