Warszawa

Nowa gra z Kubusiem Puchatkiem już w kwietniu!

Nowa gra z Kubusiem Puchatkiem już w kwietniu!

“Kubuś i przyjaciele” to długo oczekiwana, nowa gra dla dzieci z bohaterami ze Stumilowego Lasu. Gra jest idealną propozycją na pierwsze spotkanie z komputerem.

 

Nawet 3-letnie dziecko będzie potrafiło rozwiązać interaktywne zadania i nieskomplikowane zagadki, którymi wypełniona jest gra. Przed nieco starszymi milusińskimi otwierają się możliwości wspólnego czytania razem z Kubusiem. Jeszcze więcej zabawy gwarantują ukryte w grze kolorowanki, które dziecko może odblokować, rozwiązując kolejne zadania, a potem je wydrukować i bawić się dalej w kolorowanie.

 

Fabuła gry oparta jest na pełnometrażowym filmie o przygodach przyjaciół ze Stumilowego Lasu, który swoją premierę będzie miał już w lipcu tego roku. Kubuś Puchatek to najbardziej znany miś na świecie. Zadebiutował w 1926 roku w książce o swoich przygodach, napisanej przez A.A. Milne i pięknie zilustrowanej przez E.H. Sheparda. Bardzo szybko Kubuś i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu stali się symbolem prawdziwej przyjaźni, beztroskiego dzieciństwa i dziecięcej wyobraźni. Kubuś Puchatek wielokrotnie był bohaterem filmów, gier i zabawek Disneya, ciesząc miliony dzieci.


Gra “Kubuś i przyjaciele” na komputery PC ukaże się już 29 kwietnia w cenie 59,99 zł.


Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć