Warszawa

Czas karnawału, czas przebrań!

Czas karnawału, czas przebrań!

Ah... Karnawał! Czas wyjątkowy, spektakularny, pełen zabawy, wielu
fantastycznych spotkań i kolorowych przebrań.

 

Jest to okres, w którym każde dziecko jak i dorosły może porzucić codzienne zasady szkolnego oraz biurowego ubioru i trochę zaszaleć! Dajcie się porwać fantazji i wybierzcie razem z Twoją pociechą strój karnawałowy, który będzie wyjątkowy! Taki, który pozwoli się poczuć Tobie oraz Twojemu dziecku jak w bajce! W zależności od Twoich możliwości, możesz kupić gotowy strój lub samemu skompletować (bądź zrobić) wszystkie potrzebne elementy. Poniżej przedstawiamy propozycje jakie oferuje Sklep Animatora na ten wspaniały czas zabawy.
Nie masz pomysłu na strój dla swojego malucha? Sklep Animatora przychodzi z pomocą. Mamy kilka łatwych pomysłów na przebranie dla Ciebie i Twojej pociechy.
 

STRÓJ PSZCZÓŁKI
A może by tak wybrać strój pszczółki? Jedyne czego potrzebujesz to: rajstopy w czarne i żółte pasy, żółtej spódniczki, czarnej bluzki, opaski z czułkami i skrzydełek . Potrzeba niewiele, a wymarzony strój pszczółki jest w gotowości na zabawę!

 

 

 


https://sklepanimatora.pl/product-pol-15132-Rajstopy-dzieciece-PASKI.html
https://sklepanimatora.pl/product-pol-4816-Stroj-PSZCZOLKA-zolte-skrzydelka.html
 

STRÓJ MOTYLA

Chyba każdy uwielbia motyle! Może właśnie akurat strój motyla będzie strzałem w dziesiątkę? Strój ten jest bardzo efektowny i dziewczęcy! Przygotuj rozkloszowaną sukienkę lub jednokolorową bluzkę i tiulową spódniczkę, skrzydełka i opaskę z czółkami. Z takim zestawem Twój strój motyla jest w pełni przygotowany.

 

 


https://sklepanimatora.pl/product-pol-16450-Skrzydelka-Biedronki.html
 

STRÓJ PIRATKI
Ahoj! Może lepszym wyborem będzie strój piratki? Nic trudnego! W tym celu przygotuj czarną spódniczkę lub spodnie, białą koszulę (najlepiej z bufiastymi wstawkami, lub postrzępionymi rękawami), szeroki czarny pas lub gorset, dodaj kapelusz piracki lub chustkę na głowę, opaskę na oko i otrzymasz strój piratki w pełnej gotowości.

 

 


https://sklepanimatora.pl/product-pol-17329-Bransoletka-Cyganki.html
https://sklepanimatora.pl/product-pol-4810-Stroj-PIRAT-zestaw-bluza-spodnie-chusta-z-czaszka.html

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas na wirtualną podróż w góry! ???????? Dziś w #czytankinaczasie Agnieszka Stelmaszyk przeczyta dla Was fragment swojej książki ”Mazurscy w podróży”! Znacie już tę szaloną rodzinkę? A może to będzie Wasza pierwsza styczność z Jędrkiem, Bunią i resztą paczki? Nie możecie tego przegapić! Tą przyjemność już o 19.00 zaprezentujemy dzięki Wydawnictwo Wilga na profilu Facebook/miedzypokoleniowyfestiwal #zostańwdomu #czytajksiążki @wydawnictwo_wilga #zostańwdomu #czytajksiążki #książka #książki #ksiazka #ksiazki #kochamksiążki #ksiazkidladzieci #czytamksiążki #instaksiążka #ksiazkowelove #książkidladzieci #dobraksiążka #ksiazkadlaciebie #ksiazkadladzieci #literatura #sztuka #sztukawspółczesna #sztukadziecka #ilustrator #ilustracja #obraz #bookstagrampl #rodzina #instamama

A post shared by Ojce i Dziatki Festiwal (@festiwal_literatury_dzieciecej) on

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć