Warszawa

Gdzie na weekend? Park rozrywki - Zamek Ogrodzieniec!

Gdzie na weekend? Park rozrywki - Zamek Ogrodzieniec!

Szukasz miejsca, gdzie aktywnie spędzisz czas, bawiąc się i ucząc? Zapraszamy do Parku-Ogrodzieniec położonego w pobliżu jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce – Zamku Ogrodzieniec!

 

Kompleks Parkowy składa się z 5. atrakcji, dostosowanych dla dzieci w każdym wieku.

 

 

 

W Parku Miniatur znajdują się rekonstrukcje wszystkich zamków z Jury Krakowsko-Częstochowskiej przedstawionych w skali 1:25. Co ważne, wszystkie zameczki zostały pokazane tak, jak wyglądały kiedyś w czasach swej największej świetności - nie ruiny, a piękne zamki i pałace. Zwiedzający zobaczą też repliki średniowiecznych machin bojowych, a spragnieni wrażeń będą mogli poćwiczyć strzelanie z łuków.

 

 

Park Doświadczeń Fizycznych to gratka nie tylko dla osób zafascynowanych przedmiotem nauk ścisłych! Symulator lotów, symulator dachowania oraz potężny kołowrotek to tylko 3 z 46 urządzeń, dzięki którym zobaczysz, że fizyka wcale nie musi być nudna!

 

 

Park Rozrywki – czyli to co dzieciaki kochają najbardziej! Zamki dmuchane, karuzela, samochody do zderzania, huśtawki, zjeżdżalnie oraz mały tor przeszkód – dzięki tym atrakcjom Wasze dzieci na pewno będą bardzo miło wspominać wycieczkę :)

 

 

Dom Legend i Strachów – największy w Polsce Dom Strachów, dzięki któremu zobaczysz na własne oczy legendy i opowieści, które według ludowych przypowieści wydarzyły się naprawdę! Każda z historii oparta jest na legendzie, która związana jest z poszczególnymi zamkami Jurajskimi. Chcesz stanąć oko w oko z czarnym psem? Teraz masz na to szansę!

 

 

Tor Saneczkowy – adrenalina i zabawa! Jedna z ulubionych atrakcji rodzinnych w Parku Ogrodzieniec – gwarantujemy, że na jednym zjeździe Wasza przygoda z torem się nie skończy! Z tej atrakcji mogą skorzystać wszyscy – najmłodsi i najstarsi – każdy z nich będzie zadowolony :)

 

 

Dowiedz się więcejhttp://www.park-ogrodzieniec.pl/

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć