Warszawa

Jedna literka, a zmiana wielka

Jedna literka, a zmiana wielka

od 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7672-160-6
Tematyka: humor

Opis książki

Jedna literka, a zmiana wielka to książka o homofonach (nie mylić z hełmofonami!). Czyli takich wyrazach, które brzmią identycznie, ale różnią się pisownią i znaczeniem. Tak jak kod i kot, smog i smok albo, za przeproszeniem, gatki i gadki. Trzeba postępować z nimi niezwykle ostrożnie!

Ale niech nikt sobie nie pomyśli, że to nie jest wesoła i rozbrykana książka dla wesołych i rozbrykanych Czytelników, tylko jakaś poważna rozprawa naukowa. Poważna?! Nigdy w życiu! Poczytajcie zresztą o gatkach Zdzicha, o Czesi, śpiącej na grzędzie, o spadających z nieba wyrkach... a sami się przekonacie, że o powadze nie może tu być mowy:-)


Oprawa: Oprawa twarda
Ilość stron: 40

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Jedna literka, a zmiana wielka

Recenzje rodziców:

Autorka, jak zwykle, zabawnie żongluje słowami

Jedna literka, a zmiana wielka, autorstwa znanej dzieciom (tym młodszym i starszym) Agnieszki Frączek, to doskonale nadająca się do wspólnej rodzinnej lektury książka, w której - za sprawą... czytaj więcej »

Jak zwykle niezwykłe!

Agnieszkę Frączek po prostu uwielbiamy! To właśnie dlatego z chęcią sięgnęliśmy po kolejną już w naszej biblioteczce – po „Strusiu na cisie” - wydaną pod jej nazwiskiem książkę.... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć