Warszawa

Magiczne drzewo. Czerwone krzesło

Magiczne drzewo. Czerwone krzesło

od 8 do 14 lat
Tematyka: magia, humor, fantastyka

Nagrody

Opis książki

Burza powaliła olbrzymi stary dąb. Było to Magiczne Drzewo. Ludzie zrobili z niego setki przedmiotów, a każdy zachował cząstkę magicznej siły. Wśród nich było czerwone krzesło.

 

Niesamowite przygody, niebezpieczeństwa, humor i magia.. Autobus, który zwariował, most ze światła i wielka fala tsunami. Latający dom, olbrzymi lew i sto wyczarowanych psów! Fantastyczna opowieść o trójce dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia.

Te dobre i te złe...

 

Magiczne Drzewo Andrzeja Maleszki zdobyło Nagrodę Specjalną „Prawa dziecka” na zakończonym 1 listopada 26. Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci w Chicago.
 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Magiczne drzewo. Czerwone krzesło

Recenzje CzasDzieci.pl:

Lektura bez przemocy i okrucieństwa

Opowieść o tym jak znaleziony magiczny przedmiot może zmienić życie i o tym jak bardzo trzeba uważać wypowiadając życzenia. Nic nowego? Być może. Brawa jednak dla Maleszki za realizację starego... czytaj więcej »
Recenzje nauczycieli:

Uwaga! Wciąga!

Czerwone krzesło to pierwsza książka z cyklu „Magiczne drzewo” autorstwa Andrzeja Maleszki. Magiczne drzewo to stary dąb, który powalony został przez straszliwą burzę, a ludzie... czytaj więcej »

Komentarze

Bardzo fajna książka. Przeczytałam ją i powiem szczerze, że jest chyba najfajniejszą książką na całej kuli ziemskiej. Zachęcam do przeczytania i pozdrawiam wszystkich miłośników książek i zwierząt.:)

dodany: 2014-10-21 18:15:04, przez: Klaudia

Warto zobaczyć