Warszawa

Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

od 6 do 10 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-10-12438-8

Opis książki

To ja, Zosia. Ja o Was nie zapomniałam. I mam nadzieję, że Wy o mnie też nie. Lubicie zimę? Zimą to dopiero są niespodzianki! Na przykład szron na wszystkich gałązkach, badylach i kociej kuwecie. Taki szron zmienia ogród w baśniową krainę, naprawdę. Poza tym kto powiedział, że w grudniu nie da się wejść na ulubione drzewo i siedzieć tam sobie z zeszytem? Świat widziany z takiej zimowej jabłoni wygląda zupełnie inaczej.

 

Zosia z ulicy Kociej to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W czwartej części poznamy dziadka Dionizego i kociego arystokratę Diogenesa mieszkającego w beczce, spróbujemy barszczyku z pierniczkami o AROMACIE MYSZOWYM oraz odkryjemy, jak Buka stała się choinką i jakie wigilijne przesłanie dla świata ma Polikarp z akwarium. Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

 

Format: 140 x 192 mm
Liczba stron: 224
Oprawa: broszurowa

 

www.zosiazulicykociej.nk.com.pl

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Zosia z ulicy Kociej. Na zimę

Recenzje CzasDzieci.pl:

Książka na mocną piątkę!

Przygotowania do świąt wcale nie muszą być standardowe, a wigilijne zwyczaje można zmieniać według własnych upodobań. Zielony obrus, bułka zamiast opłatka? – to jest to! Gospodyni... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Wir przedświątecznych przygotowań

Książka Zosia z ulicy Kociej. Na zimę to czwarty tom o przygodach pewnej rezolutnej dziewczynki. Do tej pory nie znałyśmy Zosi, ale łatwo dałyśmy się wciągnąć w wir przedświątecznych... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Zabawna książka na tę porę roku…

Może istnieją czytelnicy, którzy dobierają książki do pory roku? Im mogłabym polecić czwartą część przygód Zosi z ulicy Kociej – tym razem jest to opowieść „Na zimę”. Agnieszka... czytaj więcej »

Komentarze

GENIALNA książka!!! Jeśli ktoś chce zrobić przyjemność, prezent to "Zosia" jest nr 1

dodany: 2013-11-04 21:09:29, przez: Kasia

Warto zobaczyć